pufa CIAPA BASIC

Opis

Miuki Ciapa Basic to nieco mniejszy odpowiednik pufa Baba. Jest to średniej wielkości poducha do siadania, dostępna w wielu soczystych kolorach. Polecamy ją szczególnie do artystycznie wykończonych mieszkań, hoteli, lokali gastronomicznych oraz miejsc publicznych, w których gospodarz pragnie umilić gościom chwile oczekiwania. Puf wypełniony jest granulatem, a oryginalny sposób szycia nadaje mu dekoracyjny charakter.

Pokrowiec dla tego pufa uszyliśmy z impregnowanej tkaniny Basic, o gładkiej ortalionowej powierzchni i przyjemnym dla oka deseniu. Materiał ma zwiększoną odporność na wilgoć i jest łatwy w czyszczeniu, dlatego polecamy go na przykład do kawiarni, gdzie istnieje duże ryzyko zachlapania pokrowca kawą lub herbatą – w takim wypadku wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką, by pozbyć się zabrudzenia.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-2 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - 30 

pokrycie: 100% poliester

waga: 2 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: Ø 75 CM , H 25 CM

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

389,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa CIAPA BASIC

Więcej widoków