pufa sako JAJO ICE


pufa sako JAJO ICE

Więcej widoków

Kolory

Opis

must have

Puf dla dorosłych i dla dzieci; dla pracowników biurowych i dla domowników; dla gości hotelowych, klientów salonów spa i wczasowiczów. Słowem: dla każdego!

Pufy Jajo charakteryzują się uniwersalnością. Ich jajowaty kształt, który dopasowuje się do pozycji ciała i sylwetki, zapewniając maksymalny komfort siedzenia i leżenia.

Miuki to coś więcej niż zwykłe pufy sako to elementy dekoracyjne i funkcjonalne akcesoria wyposażenia wnętrz. Siedź, leż, czytaj, oglądaj – na Miukach najwygodniej!

Dlaczego Jajo Ice? Jajo to podstawowy model pufa, natomiast Ice to materiał, z którego wykonany jest pokrowiec – mięsista, bardzo miękka i miła w dotyku łatwoczyszcząca tkanina flokowa. Jej struktura pozwala na łatwe usuwanie zabrudzeń.

Puf sako Miuki Jajo Ice dostępny jest w kilku wyrazistych kolorach, które pozwolą Ci lepiej wyrazić wnętrze mieszkania, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, by wyrazić w ten sposób również swoją duszę...

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-3 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

must have

pokrycie: 100% poliester

waga: 6 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 175 X 135 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

789,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów