pufa sako JAJO SALT&PEPPER

Opis

must have

Szczypta pieprzności, sporo charakteru i prawdziwa przyjemność czerpana z odpoczynku – oto, czego możesz spodziewać się po tym modelu pufa Jajo.

Klasyczne pufy mogą zastąpić fotele w domowym salonie, krzesła w biurowym kąciku wypoczynkowym czy nawet ogrodowe meble. A to tylko kilka propozycji, bo tak naprawdę puf sprawdzi się wszędzie, gdzie chcesz wygodnie usiąść.

Puf sako Jajo jest dobry do wypoczynku i do pracy, gdyż zapewnia ergonomiczną pozycję ciała, również gdy trzymasz na kolanach laptop lub wczytujesz się w plik dokumentów służbowych.

Puf Jajo Salt&Pepper to propozycja dla osób, ceniących sobie nietuzinkowy wygląd przedmiotów codziennego użytku. Zastosowany tutaj materiał pokrowca salt&pepper to wysokiej jakości włoska tkanina naturalna o płóciennym splocie, składająca się z wielu odcieni nitek w postaci melanżu, wzbogacona dodatkowo ciemnymi i jasnymi włóknami w formie „rozsypanego pieprzu”. W dotyku przypomina len. Płócienny pokrowiec można łatwo zdjąć i uprać w pralce.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 3 TYGODNIE

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY.

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 75% VIS/LI/CO/WO; 25% PL

waga: 6 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 175 X 135 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 549,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako JAJO SALT&PEPPER

Więcej widoków