pufa sako JAJO MILD

Opis

must have

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji usiąść na pufie Jajo, zaręczamy że niewiele jest zwykłych, codziennych przyjemności, które można byłoby do tego porównać.

Jajo to nasza wiodąca seria puf, dostępnych w odmiennych wersjach kolorystycznych, z wykorzystaniem różnych tkanin, nadających podstawowemu pufowi wyróżniającego się wyglądu i nieco innych właściwości. Aby dać naszym klientom swobodę wyboru, przygotowaliśmy wiele modeli Miuka Jajo.

W tej wersji wykorzystaliśmy bardzo przyjemną w dotyku tkaninę Mild, od której wzięła się nazwa pufa Miuki Jajo Mild. Materiał ten charakteryzuje się długim, układającym się wzdłuż włosem, nieco podobnym do sierści krótkowłosego kota. Dlatego ten puf może być nie tylko siedziskiem, ale również domowym pluszakiem-przytulakiem.

Pufy sako Jajo Mild dostępne są w kilkunastu soczystych kolorach, które możesz dobrać tak, aby pasowały na przykład do koloru ścian, albo Twojego charakteru.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-3 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 96% PES; 4% CO

waga: 6 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 175 X 135 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

859,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako JAJO MILD

Więcej widoków