pufa sako JAJO STONE

Opis

must have

Worek sako Jajo Stone to bardzo wygodny puf wypoczynkowy do domu, biura lub ogrodu. Jajo jest pufem o klasycznym kształcie, dopasowującym się do pozycji ciała. Możesz go używać jako fotela, leżanki lub poduszki rehabilitacyjnej. Możesz go postawić w salonie przed telewizorem, w sypialni obok łóżka, możesz go też zabrać ze sobą na plażę lub do lasu, by tam na łonie natury oddać się relaksowi. Puf wydaje się duży, ale jest łatwy w transporcie i lekki, a samo czyszczenie materiału również nie sprawia problemu – zdejmowany pokrowiec można uprać w pralce.

Jajo to model produktu, natomiast Stone oznacza rodzaj tkaniny, z jakiej został wykonany worek sako.

Stone jest tkaniną mającą w składzie 47% bawełny o typowo płóciennym, naturalnym splocie. Tkanina po wybarwieniu jest spierana, co sprawia że uzyskuje ascetyczny, surowy i niepowtarzalny wygląd. Wizualnie przypomina kamień lub beton. Świetnie będzie pasować do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz opartych o styl industrialny.

Puf Sako Miuki Jajo Stone dostępny jest w dwóch odcieniach. Na życzenie zamawiającego istnieje możliwość wszycia barwnego zamka, by urozmaicić nieco kolorystykę.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 2-3 TYGODNIE

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY.

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - 30 

pokrycie: 47% bawełna; 9% wiskoza; 44% poliester

waga: 6 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 175 x 135 cm

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 129,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako JAJO STONE

Więcej widoków