JESTEŚMY JUŻ OTWARCI!. ZAPRASZAMY DO PRACOWNI/SHOWROOMU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W STAŁYCH GODZINACH.

pufa sako JAJO ICE


pufa sako JAJO ICE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


must have

Puf dla dorosłych i dla dzieci; dla pracowników biurowych i dla domowników; dla gości hotelowych, klientów salonów spa i wczasowiczów. Słowem: dla każdego!

Pufy Jajo charakteryzują się uniwersalnością. Ich jajowaty kształt, który dopasowuje się do pozycji ciała i sylwetki, zapewniając maksymalny komfort siedzenia i leżenia.

Miuki to coś więcej niż zwykłe pufy sako to elementy dekoracyjne i funkcjonalne akcesoria wyposażenia wnętrz. Siedź, leż, czytaj, oglądaj – na Miukach najwygodniej!

Dlaczego Jajo Ice? Jajo to podstawowy model pufa, natomiast Ice to materiał, z którego wykonany jest pokrowiec – mięsista, bardzo miękka i miła w dotyku łatwoczyszcząca tkanina flokowa. Jej struktura pozwala na łatwe usuwanie zabrudzeń.

Puf sako Miuki Jajo Ice dostępny jest w kilku wyrazistych kolorach, które pozwolą Ci lepiej wyrazić wnętrze mieszkania, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, by wyrazić w ten sposób również swoją duszę...

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU JAJO ICE NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

879,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów