pufa sako JAJO GLOSS


pufa sako JAJO GLOSS

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


must have

Miuki Jajo są podstawowymi modelami puf, które można wykorzystać jako fotel, krzesło, leżankę, materac, poduszkę rehabilitacyjną albo jeszcze inny mebel, na którym się leży lub siedzi.

Pufy sako w wersji Jajo Gloss są synonimem wygody i elegancji. Wykonywane z dbałością o detale, dobrze posłużą swoim właścicielom przez wiele lat. Tkanina jest bardzo miła w dotyku i delikatna, z powierzchnią pokrytą dłuższym, układającym się włosem, delikatnie połyskuje w świetle, co nadaje jej ciekawego efektu wizualnego.

Pufy sako Jajo Gloss możesz zamówić w kilku wersjach kolorystycznych z zamkiem w takim samym lub kontrastującym kolorze – wybór należy do Ciebie.

Zbliżoną w charakterze tkaniną do wersji GLOSS, ale nieco mniej połyskliwą jest tkanina MATT - zachęcamy do obejrzenia: JAJO w wersji MATT 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU JAJO GLOSS NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 069,00 zł

Cena promocyjna: 1 039,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów