pufa sako JAJO SALT&PEPPER


pufa sako JAJO SALT&PEPPER

Więcej widoków

Kolory

Opis

must have

Szczypta pieprzności, sporo charakteru i prawdziwa przyjemność czerpana z odpoczynku – oto, czego możesz spodziewać się po tym modelu pufa Jajo.

Klasyczne pufy mogą zastąpić fotele w domowym salonie, krzesła w biurowym kąciku wypoczynkowym czy nawet ogrodowe meble. A to tylko kilka propozycji, bo tak naprawdę puf sprawdzi się wszędzie, gdzie chcesz wygodnie usiąść.

Puf sako Jajo jest dobry do wypoczynku i do pracy, gdyż zapewnia ergonomiczną pozycję ciała, również gdy trzymasz na kolanach laptop lub wczytujesz się w plik dokumentów służbowych.

Puf Jajo Salt&Pepper to propozycja dla osób, ceniących sobie nietuzinkowy wygląd przedmiotów codziennego użytku. Zastosowany tutaj materiał pokrowca salt&pepper to wysokiej jakości włoska tkanina naturalna o płóciennym splocie, składająca się z wielu odcieni nitek w postaci melanżu, wzbogacona dodatkowo ciemnymi i jasnymi włóknami w formie „rozsypanego pieprzu”. W dotyku przypomina len. Płócienny pokrowiec można łatwo zdjąć i uprać w pralce.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA SALT&PEPPER NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 75% VIS/LI/CO/WO; 25% PL

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

pokrycie: 75% VIS/LI/CO/WO; 25% PL

waga: 6 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 175 X 135 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: Brak w magazynie

1 549,00 zł