pufa sako JAJO SZTRUKS


pufa sako JAJO SZTRUKS

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


must have

MIUKI JAJO JEST JEDNYM Z NASZYCH ULUBIONYCH PODUCH DO SIEDZENIA. JEST WYGODNYM  PUFEM , KTÓRY RAZ BĘDZIE FOTELEM A INNYM RAZEM LEŻANKĄ . POŁOŻONE NA  PŁASKO STANIE SIĘ   WIELKĄ PODUCHĄ, WYSPĄ NA KTÓREJ MOŻNA SIĘ WYGODNIE UŁOŻYĆ, POCZYTAĆ KSIĄŻKI, POBAWIĆ SIĘ Z DZIEĆMI. PUFA SAKO WYPEŁNIONA GRANULATEM, UŁOŻY SIĘ W NATURALNY SPOSÓB DOPASOWUJĄC KSZTAŁTEM DO NASZEGO CIAŁA. 

SZTRUKS WRÓCIŁ DO ŁASK NA FALI MODY NA LATA SIEDEMDZIESIĄTE. TA CHARAKTERYSTYCZNA PRĄŻKOWANA  TKANINA POJAWIŁA SIĘ W WERSJI TAPICERSKIEJ I STAŁA SIĘ HITEM. SPECYFICZNY LINIOWY DESEŃ NADAJE NIEPOWTARZALNY CHARAKTER. PASUJE NIE TYLKO DO WNĘTRZ STYLIZOWANYCH NA LATA 70, WPISUJE SIĘ TAKŻE WE WSPÓŁCZESNE CHŁODNE, SUROWE  PRZESTRZENIE JAKO GRAFICZNY DODATEK. JAJO SZTRUKSOWE WYSTĘPUJE W INTERESUJĄCEJ  PALECIE KOLORYSTYCZNEJ . 

PUFY SAKO JAJO SZTRUKS MOŻNA ZAMÓWIĆ W PASUJĄCYM NAM KOLORZE, Z ZAMKIEM BŁYSKAWICZNYM DOPASOWANYM DO KOLORU TKANINY,  ALBO NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE - KONTRASTUJĄCYM.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKĘ. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100 % POLIESTER

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 069,00 zł

Cena promocyjna: 1 039,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów