pufa sako KOKO MILD

Opis

must have

Miuki Koko jest workiem sako zaprojektowanym z myślą o najmłodszych. Jest to mała wersja pufa Jajo. I chociaż ma niewielkie rozmiary, jest równie funkcjonalna jak jej większy odpowiednik.

Puf Koko rekomendowany jest dla dzieci do 5 roku życia. Miękki, granulowany wkład dopasowuje się do kształtu ciała i zajmowanej pozycji, a krój worka umożliwia dostosowanie go do własnych potrzeb – pufa sako można rozłożyć tworząc z niego mini sofę lub leżankę, albo zagiąć i opierając o ścianę uzyskać coś na kształt fotela. Miuki Koko ma specjalny metalowy uchwyt, dzięki któremu puf można łatwo przenosić między pomieszczeniami.

Ten model został uszyty z tkaniny Mild, z długim „pluszakowatym” włosem. To właśnie dlatego Koko Mild jest uwielbiany przez małych i dużych użytkowników. Dodatkowym atutem, przemawiającym za wyborem właśnie takiego pufa dla dziecka jest szeroka rozpiętość kolorystyczna – uszyjemy Miuka ulubionym kolorze malucha.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-3 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - 30 

pokrycie: 100% poliester

waga: 3.5 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 135 x 100 cm

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

539,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako KOKO MILD

Więcej widoków