pufa sako KOKO MILD


pufa sako KOKO MILD

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-5-lat Ikona 30-stopni Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


must have

Miuki Koko jest workiem sako zaprojektowanym z myślą o najmłodszych. Jest to mała wersja pufa Jajo. I chociaż ma niewielkie rozmiary, jest równie funkcjonalna jak jej większy odpowiednik.

Puf Koko rekomendowany jest dla dzieci do 5 roku życia. Miękki, granulowany wkład dopasowuje się do kształtu ciała i zajmowanej pozycji, a krój worka umożliwia dostosowanie go do własnych potrzeb – pufa sako można rozłożyć tworząc z niego mini sofę lub leżankę, albo zagiąć i opierając o ścianę uzyskać coś na kształt fotela. Miuki Koko ma specjalny metalowy uchwyt, dzięki któremu puf można łatwo przenosić między pomieszczeniami.

Ten model został uszyty z tkaniny Mild, z długim „pluszakowatym” włosem. To właśnie dlatego Koko Mild jest uwielbiany przez małych i dużych użytkowników. Dodatkowym atutem, przemawiającym za wyborem właśnie takiego pufa dla dziecka jest szeroka rozpiętość kolorystyczna – uszyjemy Miuka ulubionym kolorze malucha.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Zbliżoną w charakterze, równie miękką i miłą w dotyku tkaniną do wersji MILD jest tkanina GLOSS - zachęcamy do obejrzenia: LULI LINE w wersji GLOSS

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani uszyciem pufy KOKO w tej tkaninie lub w innej - prosimy o kontakt mailowy.

Puf KOKO służy dzieciom mniej więcej do 5 roku życia. Jeżeli miałaby usiąść na nim osoba dorosła lepiej sprawdzi się z pewnoscią np. JAJO MILD

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU KOKO MILD NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 96% POLIESTER, 4% BAWEŁNA

WAGA: 3.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 135 X 100 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 699,00 zł

Cena promocyjna: 684,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów