PUF KWADRAT 135 MILD


PUF KWADRAT 135 MILD

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


PUF MIUKI KWADRAT 135  JEST MEBLOWYM SYNONIMEM NIEWIELKIEJ OTOMANY, KTÓRA WRAZ Z WAŁKIEM I PODUSZKAMI POZWALA NA CHWILĘ WYTCHNIENIA . PUF JEST PEŁNY W PRZECIWIEŃSTWIE DO WORKÓW SAKO I INNYCH NASZYCH PODUCH. JEST BARDZIEJ STABILNY , SIADAJĄC NA NIM NIE ZAPADAMY SIĘ TAK JAK NA INNYCH PUFACH.

JEST POZOSTAŁE NASZE KWADRATY W KOLEKCJI JEST DOBRYM TOWARZYSTWEM DO PUFA KWADRAT 90. Z WIELU KOLORÓW JAKIE SĄ DOSTĘPNE I ICH ODCIENI , MOŻEMY TWORZYĆ NIEBANALNE ZESTAWY.

PUF KWADRAT 135 USZYTY JEST Z TKANINY MILD, TKANINA TA PODOBNIE JAK GLOSS JEST RODZAJEM AKSAMITU, ALE NIE MA TAK WYRAZISTEGO POŁYSKU. PRZEMIŁA W DOTYKU, MATOWA W ODBIORZE, TRWAŁA I ŁATWA W PIELĘGNACJI ZAPEWNI MOŻLIWOŚĆ DŁUGIEGO UŻYTKOWANIA.

PUF NADAJE SIĘ ZARÓWNO DO BIURA JAK I DO DOMU ORAZ  JAKO UZUPEŁNIENIE ZESTAWU WYPOCZYNKOWEGO NA ZADASZONYM TARASIE.

PUF JAK WIĘKSZOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW, SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI ZWIĄZANE Z WYGLĄDEM LUB STRUKTURĄ TKANINY OCENIAJĄC JĄ NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 96% POLIESTER, 4% BAWEŁNA

WAGA: 8.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 135 X 90 X 30 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY:  OK. 135 X 90 X 30 CM

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 199,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów