JESTEŚMY JUŻ OTWARCI!. ZAPRASZAMY DO PRACOWNI/SHOWROOMU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W STAŁYCH GODZINACH.

pufa sako LULA LINE ICE


pufa sako LULA LINE ICE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


Ból pleców po długotrwałym siedzeniu? Zdrętwiały kark? Znasz to? Rodzaj siedziska ma niebagatelne znaczenie, zwłaszcza jeśli spędzasz dużo czasu w pozycji siedzącej. Jeżeli poszukujesz fotela, który zapewni Ci maksymalny komfort siedzenia, sprawdź, co możesz zyskać z pufem sako.

Lula Line to poduchy, które możesz ukształtować w dowolny sposób, tak aby pełniły funkcję fotela z głębokim siedziskiem, kanapy wypoczynkowej, materaca do leżenia albo dużej poduchy. Miękkie granulowane wypełnienie samo dopasowuje się do sylwetki i pozycji, dzięki czemu Twoje mięśnie będą rozluźnione i nawet po wielu godzinach, spędzonych w jednej pozycji nie odczujesz bólu kręgosłupa .Właśnie dlatego pufy sako Lula Line Miuki nadają się zarówno do wypoczynku, jak i do pracy z laptopem na kolanach.

Do produkcji tego modelu użyliśmy mięsistej tkaniny flokowej Ice, dostępnej w wielu wyrazistych kolorach. Struktura materiału pozwala na łatwe usuwanie zabrudzeń bez konieczności zdejmowania całego pokrowca i prania. Po prostu przecierasz wilgotną szmatką i po zabrudzeniu nie pozostaje ślad, z tego względu polecamy ją zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI ICE NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

919,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów