pufa sako LULA LINE ICE

Opis

Ból pleców po długotrwałym siedzeniu? Zdrętwiały kark? Znasz to? Rodzaj siedziska ma niebagatelne znaczenie, zwłaszcza jeśli spędzasz dużo czasu w pozycji siedzącej. Jeżeli poszukujesz fotela, który zapewni Ci maksymalny komfort siedzenia, sprawdź, co możesz zyskać z pufem sako.

Lula Line to poduchy, które możesz ukształtować w dowolny sposób, tak aby pełniły funkcję fotela z głębokim siedziskiem, kanapy wypoczynkowej, materaca do leżenia albo dużej poduchy. Miękkie granulowane wypełnienie samo dopasowuje się do sylwetki i pozycji, dzięki czemu Twoje mięśnie będą rozluźnione i nawet po wielu godzinach, spędzonych w jednej pozycji nie odczujesz bólu kręgosłupa .Właśnie dlatego pufy sako Lula Line Miuki nadają się zarówno do wypoczynku, jak i do pracy z laptopem na kolanach.

Do produkcji tego modelu użyliśmy mięsistej tkaniny flokowej Ice, dostępnej w wielu wyrazistych kolorach. Struktura materiału pozwala na łatwe usuwanie zabrudzeń bez konieczności zdejmowania całego pokrowca i prania. Po prostu przecierasz wilgotną szmatką i po zabrudzeniu nie pozostaje ślad, z tego względu polecamy ją zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-3 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY.

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 100% poliester

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

829,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako LULA LINE ICE

Więcej widoków