pufa LULA LINE WOOL


pufa LULA LINE WOOL

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona transport-1-7-dni Ikona trudnopalny Ikona wysoka-scieralnosc


Jeżeli jesteś fanem lub fanką minimalizmu, lubisz odcienie szarości i zależy Ci na zakupie pufa, który będzie oferował sporo możliwości, zwróć uwagę na ten model.

Lula Line to poducha z miękkim wypełnieniem granulowanym, które dopasowuje się do sylwetki i pozycji ciała. W zależności od tego, jak ułożysz pufa, możesz z niego zrobić materac, leżankę lub fotel… albo na przykład bazę na wojnę na poduszki z dziećmi. Nic Cię nie ogranicza. Ten model nie ma zaokrąglonych rogów ani metalowego uchwytu, jak w przypadku podstawowej wersji Lula. Dodatkowo przenieśliśmy suwak  na krawędź, aby go wizualnie wydobyć.

Miuki Lula Line Wool powstał dla miłośników tkani naturalnych.

Wool to miękka, ciepła i gruba tkanina wełniana, idealna na chłodne jesienne i zimowe wieczory. Pokrowiec dostępny jest w kilku odcieniach szarości,z zamkiem w takim samym lub wyróżniającym się kolorze. Pokrowiec wykonany jest z 70% wełny.

MIUKI LULA LINE WOOL MOŻLIWA DO USZYCIA W WERSJI POSIADAJĄCEJ ŚWIADECTWO TRUDNOZAPALNOŚCI WG NORM PN-EN 1021-1:2014-12 I PN-EN 1021-2:2014-12. W TAKIM PRZYPADKU PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Jesteś miłośnikiem tkanin naturalnych? Oglądając LULĘ WOOL, koniecznie zapoznaj się z przemiłą w dotyku, stuprocentową bawełnianą wersją luli - LULĄ F SOFT

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI WOOL NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 70% WEŁNA, 30 % PL 

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 449,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów