pufa LULA LINE WOOL

Opis

Jeżeli jesteś fanem lub fanką minimalizmu, lubisz odcienie szarości i zależy Ci na zakupie pufa, który będzie oferował sporo możliwości, zwróć uwagę na ten model.

Lula Line to poducha z miękkim wypełnieniem granulowanym, które dopasowuje się do sylwetki i pozycji ciała. W zależności od tego, jak ułożysz pufa, możesz z niego zrobić materac, leżankę lub fotel… albo na przykład bazę na wojnę na poduszki z dziećmi. Nic Cię nie ogranicza. Ten model nie ma zaokrąglonych rogów ani metalowego uchwytu, jak w przypadku podstawowej wersji Lula. Dodatkowo przenieśliśmy suwak  na krawędź, aby go wizualnie wydobyć.

Miuki Lula Line Wool powstał dla miłośników tkani naturalnych.

Wool to miękka, ciepła i gruba tkanina wełniana, idealna na chłodne jesienne i zimowe wieczory. Pokrowiec dostępny jest w kilku odcieniach szarości,z zamkiem w takim samym lub wyróżniającym się kolorze. Pokrowiec wykonany jest z 70% wełny.

MIUKI LULA LINE WOOL MOŻLIWA DO USZYCIA W WERSJI POSIADAJĄCEJ ŚWIADECTWO TRUDNOZAPALNOŚCI WG NORM PN-EN 1021-1:2014-12 I PN-EN 1021-2:2014-12. W TAKIM PRZYPADKU PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 2-3 TYGODNIE

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY.

TTRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 70% WEŁNA 30% PL

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 169,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa LULA LINE WOOL

Więcej widoków