pufa sako LULA LINE ZIGZAG


pufa sako LULA LINE ZIGZAG

Więcej widoków

Kolory

Opis

Każdy puf wychodzący z naszej pracowni ma własny, indywidualny charakter. Czasami charakter ten odzwierciedla upodobania zamawiającego, czasami ma być dopasowany do wystroju wnętrza, a czasami powinien być po prostu czymś się wyróżniający. Właśnie dlatego oferujemy sporą możliwość modyfikacji, nawet w obrębie jednej linii produktów.

Puf Lula to worek sako w kształcie poduchy, którą można rozłożyć na płasko lub ukształtować w formę fotela. Odmiana Lula Line charakteryzuje się brakiem zaokrąglonych narożników, co nadaje modelowi nieco minimalistycznej prostoty, dodatkowo suwak został przesunięty na krawędź i odpowiednio wyeksponowany, tak by stanowił element dekoracyjny. 

ZigZag jest włoską, bawełnianą tkaniną żakardową. To ona nadaje pufowi unikalnego wyglądu. Geometryczny wzór przyciąga wzrok dając wrażenie głębi i ruchu. Najlepiej stosować ją jako element ożywiający spokojną, prostą przestrzeń.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA ZIGZAG NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY CI WYSŁAĆ JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.

-

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

Aktualnie tkanina ZIGZAG jest niedostępna.

pokrycie: 75% bawełna; 25% poliester

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: Brak w magazynie

1 599,00 zł