JESTEŚMY JUŻ OTWARCI!. ZAPRASZAMY DO PRACOWNI/SHOWROOMU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W STAŁYCH GODZINACH.

pufa sako LULA LINE ZIGZAG


pufa sako LULA LINE ZIGZAG

Więcej widoków

Kolory

Opis

Każdy puf wychodzący z naszej pracowni ma własny, indywidualny charakter. Czasami charakter ten odzwierciedla upodobania zamawiającego, czasami ma być dopasowany do wystroju wnętrza, a czasami powinien być po prostu czymś się wyróżniający. Właśnie dlatego oferujemy sporą możliwość modyfikacji, nawet w obrębie jednej linii produktów.

Puf Lula to worek sako w kształcie poduchy, którą można rozłożyć na płasko lub ukształtować w formę fotela. Odmiana Lula Line charakteryzuje się brakiem zaokrąglonych narożników, co nadaje modelowi nieco minimalistycznej prostoty, dodatkowo suwak został przesunięty na krawędź i odpowiednio wyeksponowany, tak by stanowił element dekoracyjny. 

ZigZag jest włoską, bawełnianą tkaniną żakardową. To ona nadaje pufowi unikalnego wyglądu. Geometryczny wzór przyciąga wzrok dając wrażenie głębi i ruchu. Najlepiej stosować ją jako element ożywiający spokojną, prostą przestrzeń.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA ZIGZAG NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY CI WYSŁAĆ JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.AKTUALNIE PUF W TKANINIE ZIGZAG JEST NIEDOSTĘPNY.DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 75% BAWEŁNA, 25% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: Brak w magazynie

1 599,00 zł