pufa sako LULA LINE ZIP


pufa sako LULA LINE ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


Każdy puf jest inny i wyjątkowy. Nawet jeżeli modele pochodzą z tej samej linii, różnią się szczegółami, kolorystyką i materiałem. Miuki Lula do duża prostokątna, wielofunkcyjna poducha dla dorosłych i dla dzieci.

Wersja Lula Line została nieco zmieniona, nie posiada zaokrąglonych narożników, ani metalowego kółka, za to suwak został wydobyty na krawędź, tak aby pełnił funkcję dekoracyjną i nadawał pufowi charakteru.

Suwak możesz zamówić w wersji kolorystycznej jaka Ci się podoba, kontrastującej lub współgrającej z szarym kolorem pokrowca. Dzięki wypełnieniu z granulatu, puf Lula dopasowuje się do kształtu ciała i pozycji, jaką chcesz zająć, a ponadto można go łatwo kształtować na własne potrzeby np. nadając podusze cech fotela albo materaca.

Wersja Miuka  Lula Line Zip uszyta jest z z szarej, melanżowej, grubej, bardzo trwałej i gładkiej w dotyku tkaniny tapicerskiej o wzmocnionej strukturze, a to sprawia że puf ten polecany jest szczególnie tam, gdzie z siedziska może korzystać więcej osób np. w biurach, poczekalniach, salonach spa czy hotelach. Materiał jest odporny na przetarcia i uszkodzenia.

Lubisz tkaniny melanżowe? Może spodoba Ci się wersja Luli Line w tkaninie WOOL

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTA JEST LULA ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TEJ TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 13% BAWEŁNA, 87% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 169,00 zł

Cena promocyjna: 1 139,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów