pufa sako LULA LINE ZIP

Opis

Każdy puf jest inny i wyjątkowy. Nawet jeżeli modele pochodzą z tej samej linii, różnią się szczegółami, kolorystyką i materiałem. Miuki Lula do duża prostokątna, wielofunkcyjna poducha dla dorosłych i dla dzieci.

Wersja Lula Line została nieco zmieniona, nie posiada zaokrąglonych narożników, ani metalowego kółka, za to suwak został wydobyty na krawędź, tak aby pełnił funkcję dekoracyjną i nadawał pufowi charakteru.

Suwak możesz zamówić w wersji kolorystycznej jaka Ci się podoba, kontrastującej lub współgrającej z szarym kolorem pokrowca. Dzięki wypełnieniu z granulatu, puf Lula dopasowuje się do kształtu ciała i pozycji, jaką chcesz zająć, a ponadto można go łatwo kształtować na własne potrzeby np. nadając podusze cech fotela albo materaca.

Wersja Miuka  Lula Line Zip uszyta jest z z szarej, melanżowej, grubej, bardzo trwałej i gładkiej w dotyku tkaniny tapicerskiej o wzmocnionej strukturze, a to sprawia że puf ten polecany jest szczególnie tam, gdzie z siedziska może korzystać więcej osób np. w biurach, poczekalniach, salonach spa czy hotelach. Materiał jest odporny na przetarcia i uszkodzenia.

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-3 TYGODNIE

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY.

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 87% poliester; 13% bawełna

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

899,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako LULA LINE ZIP

Więcej widoków