pufa sako LULA CELLO


pufa sako LULA CELLO

Więcej widoków

Kolory

Opis

Duża, prostokątna poducha Lula to propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i wielofunkcyjność mebli wypoczynkowych. Lula to puf sako, który został tak zaprojektowany, aby można było czerpać maksymalne korzyści z odpoczynku.

Może pełnić funkcję leżanki, materaca lub sofy, a złamany i ustawiony pod ścianą przemienia się w fotel z wygodnym siedziskiem i oparciem o zmiennym kącie nachylenia. Puf sako Lula jest bardzo lekkim Miukiem, który z łatwością można przenosić korzystając ze specjalnego uchwytu. Produkt polecamy do mieszkań, ale także gabinetów oraz salonów spa.

Zaletą, wyróżniającą ten model od innych puf z serii Lula jest zastosowanie wzorzystej tkaniny Cello z dekoracyjnym kwiatowym wzorem. Dobrze odnajduje się zarówno w klasycznych, stylizowanych, jak i współczesnych wnętrzach. Puf może być elementem uzupełniającym wystrój lub sam stanowić centrum aranżacji, wokół którego zbudujesz dekorację.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA CELLO PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.

-

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 100% poliester

waga: 6.5 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 349,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów