pufa sako LULU MILD

Opis

Szukasz wygodnej poduchy sako dla dziecka? Lulu jest mniejszą wersją worka Lula, przeznaczoną dla dzieci do 10. roku życia. Chociaż rozmiar jest niewielki, puf ten ma te same funkcjonalności, co większy odpowiednik, z tą jedyną różnicą, że jest dedykowany naszym ukochanym pociechom.

Lulu jest lekką poduchą, którą dziecko bez problemu może przenieść, korzystając z metalowego, wszytego uchwytu. Worek można rozłożyć na płasko, tworząc z niego materac, albo postawić pod ścianą, zgiąć na pół i ukształtować fotel z głębokim siedziskiem i wysokim podparciem. Granulowane wypełnienie pufa samo dopasowuje się do kształtu ciała i pozycji.

Dlaczego dzieci uwielbiają model Lulu Mild ? Ponieważ został uszyty z kolorowej, mięciutkiej tkaniny Mild. Jest miła i delikatna w dotyku, przez co może stać się domowym pluszakiem. A ponieważ wiemy, że dzieciom czasem zdarza się ubrudzić meble, zadbaliśmy o to, by materiał był łatwy w czyszczeniu. Wystarczy zdjąć pokrowiec i włożyć go do pralki. To naprawdę takie proste.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI PRODUKT NIE JEST DOSTĘPNY OD RĘKI CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-2 TYGODNI

Możliwy do uszycia także w innych tkaninach.

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 96% PES; 4% CO

waga: 4.5 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 120 x 140 cm

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

699,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako LULU MILD

Więcej widoków