pufa sako LULU MILD


pufa sako LULU MILD

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-10-lat Ikona 30-stopni Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


Szukasz wygodnej poduchy sako dla dziecka? Lulu jest mniejszą wersją worka Lula, przeznaczoną dla dzieci do 10. roku życia. Chociaż rozmiar jest niewielki, puf ten ma te same funkcjonalności, co większy odpowiednik, z tą jedyną różnicą, że jest dedykowany naszym ukochanym pociechom.

Lulu jest lekką poduchą, którą dziecko bez problemu może przenieść, korzystając z metalowego, wszytego uchwytu. Worek można rozłożyć na płasko, tworząc z niego materac, albo postawić pod ścianą, zgiąć na pół i ukształtować fotel z głębokim siedziskiem i wysokim podparciem. Granulowane wypełnienie pufa samo dopasowuje się do kształtu ciała i pozycji.

Dlaczego dzieci uwielbiają model Lulu Mild ? Ponieważ został uszyty z kolorowej, mięciutkiej tkaniny Mild. Jest miła i delikatna w dotyku, przez co może stać się domowym pluszakiem. A ponieważ wiemy, że dzieciom czasem zdarza się ubrudzić meble, zadbaliśmy o to, by materiał był łatwy w czyszczeniu. Wystarczy zdjąć pokrowiec i włożyć go do pralki. To naprawdę takie proste.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Zbliżoną w charakterze, równie miękką i miłą w dotyku tkaniną do wersji MILD jest tkanina GLOSS - zachęcamy do obejrzenia: LULI LINE w wersji GLOSS

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani uszyciem pufy LULU w tej tkaninie lub w innej - prosimy o kontakt mailowy.

Puf Lulu służy dzieciom mniej więcej do 10 roku życia. Jeżeli miałaby usiąść na nim osoba dorosła lepiej sprawdzi się z pewnoscią LULA MILD lub JAJO MILD

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULU MILD NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 96% POLIESTER, 4% BAWEŁNA

WAGA: 4.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 140 X 120 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 909,00 zł

Cena promocyjna: 889,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów