pufa sako JAJO FLOWERPOWER


pufa sako JAJO FLOWERPOWER

Więcej widoków

Kolory

Opis

must have

Odrobina szaleństwa, szczypta florystycznych sympatii i zamiłowanie do aranżacji opartych na stylu rustykalnym – to wystarczy, aby zakochać się w pufie sako Jajo Flowerpower. Model ten wykonany jest w charakterystycznym owalnym kształcie, który możesz uformować w wygodne siedzisko, leżankę lub poduchę. Miękkie wypełnienie samo dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając najbardziej ergonomiczną pozycję. Worki sako z serii Jajo wyposażone są w uchwyt ułatwiający przenoszenie. Sam pokrowiec jest zapinany na suwak i można go zdjąć, by wyprać w pralce.

To, co wyróżnia go od innych puf Jajo, to zastosowana tkanina Flowerpower z kwiecistym deseniem na wzór ręcznie malowanych kwiatów. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, w 100% bawełniany.

Puf Jajo Flowerpower to domowy mebel, który ma osobowość. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, i wnosi coś własnego do aranżacji mieszkania, a nie jest tylko kolejnym przedmiotem do siedzenia. Polecamy miłośnikom stylowych aranżacji wnętrzarskich.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU JAJO FLOWERPOWER NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% BAWEŁNA

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

pokrycie: 100% bawełna

waga: 6 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 175 X 135 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 149,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów