pufa sako LULA LINE ICE


pufa sako LULA LINE ICE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ból pleców po długotrwałym siedzeniu? Zdrętwiały kark? Znasz to? Rodzaj siedziska ma niebagatelne znaczenie, zwłaszcza jeśli spędzasz dużo czasu w pozycji siedzącej. Jeżeli poszukujesz fotela, który zapewni Ci maksymalny komfort siedzenia, sprawdź, co możesz zyskać z pufem sako.

Lula Line to poduchy, które możesz ukształtować w dowolny sposób, tak aby pełniły funkcję fotela z głębokim siedziskiem, kanapy wypoczynkowej, materaca do leżenia albo dużej poduchy. Miękkie granulowane wypełnienie samo dopasowuje się do sylwetki i pozycji, dzięki czemu Twoje mięśnie będą rozluźnione i nawet po wielu godzinach, spędzonych w jednej pozycji nie odczujesz bólu kręgosłupa .Właśnie dlatego pufy sako Lula Line Miuki nadają się zarówno do wypoczynku, jak i do pracy z laptopem na kolanach.

Do produkcji tego modelu użyliśmy mięsistej tkaniny flokowej Ice, dostępnej w wielu wyrazistych kolorach. Struktura materiału pozwala na łatwe usuwanie zabrudzeń bez konieczności zdejmowania całego pokrowca i prania. Po prostu przecierasz wilgotną szmatką i po zabrudzeniu nie pozostaje ślad, z tego względu polecamy ją zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI ICE NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

must have

pokrycie: 100% poliester

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

859,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów