pufa sako LULA LINE ZIP


pufa sako LULA LINE ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Każdy puf jest inny i wyjątkowy. Nawet jeżeli modele pochodzą z tej samej linii, różnią się szczegółami, kolorystyką i materiałem. Miuki Lula do duża prostokątna, wielofunkcyjna poducha dla dorosłych i dla dzieci.

Wersja Lula Line została nieco zmieniona, nie posiada zaokrąglonych narożników, ani metalowego kółka, za to suwak został wydobyty na krawędź, tak aby pełnił funkcję dekoracyjną i nadawał pufowi charakteru.

Suwak możesz zamówić w wersji kolorystycznej jaka Ci się podoba, kontrastującej lub współgrającej z szarym kolorem pokrowca. Dzięki wypełnieniu z granulatu, puf Lula dopasowuje się do kształtu ciała i pozycji, jaką chcesz zająć, a ponadto można go łatwo kształtować na własne potrzeby np. nadając podusze cech fotela albo materaca.

Wersja Miuka  Lula Line Zip uszyta jest z z szarej, melanżowej, grubej, bardzo trwałej i gładkiej w dotyku tkaniny tapicerskiej o wzmocnionej strukturze, a to sprawia że puf ten polecany jest szczególnie tam, gdzie z siedziska może korzystać więcej osób np. w biurach, poczekalniach, salonach spa czy hotelach. Materiał jest odporny na przetarcia i uszkodzenia.

Lubisz tkaniny melanżowe? Może spodoba Ci się wersja Luli Line w tkaninie WOOL

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTA JEST LULA ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TEJ TKANINY. NAPISZ DO NAS.

-

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 87% poliester; 13% bawełna

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

929,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów