Jajo Tuli
Wybrany kolor: Denim

Opis produktu

Pufy Jajo Tuli

Weź książkę lub jak wolisz pilot do tv, usiądź na tym przemiłym pufie I oprzyj wygodnie plecy. Teraz czas na relax.

Pufy sako jajo w tkaninie tuli, są niezwykle wygodne, eleganckie I przemiłe w dotyku. Uszyte z wielką dbałością o detale, w kilku kolorach, wzbogacą każdą przestrzeń o nowe nieformalne miejsce do wypoczynku. Pufa sako jajo - leżanka, fotel, krzesło lub materac. Staną się tym czym użytkownik będzie chciał w danej chwili.

Pufa sako jajo tuli wykonana jest z niezwykle miłej tkaniny flokowej, delikatny włos, faktura przypominająca wzór jaki zostawiają korniki pod korą drzewa :)

Tkanina jest trudnopalna, wykonana w technologii easy clean (łatwoczyszcząca) nie będzie sprawiała kłopotów swoim właścicielom. Pufa tuli jest łatwa w pielęgnacji, w pastelowych kolorach, delikatna struktura, idealne do przytulenia I wylegiwania się w wolnych chwilach. Umili każdy deszczowy dzień.

Puf składa się z zewnętrznego pokrowca, który można łatwo zdjąć I uprać w pralce oraz wewnętrznego wkładu z granulatem. Poducha wymaga okresowego uzupełniania granulatu.

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo

Właściwości pokrowca

Tkanina Tuli

Tuli to tkanina tapicerska typu flock, potocznie nazywana welurem tapicerskim. Charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na ścieranie, ale nie oznacza to, że jest niedelikatna w dotyku. Wręcz przeciwnie, jak na welury, to jedna z najmilszych tkanin w naszej kolekcji. Ma krótki włosek, ale bardzo delikatny i miękki. W przeciwieństwie do innych podobnych tkanin, włos nie poddaje się dotykowi i na tkaninie nie zostają ślady. W dużym zbliżeniu można zobaczyć charakterystyczny wzorek wyglądający jak ślad po kornikach. Dostępna jest w niewielkiej, subtelnej grupie kolorów. Tkanina Tuli należy do tkanin łatwoczyszczących.

Prać w 30°
100% Poliester

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również