Poradnik - 4/5/2024

Pufy dla dzieci

1A.jpg

Jakie pufy wybrać dla dzieci?

Duże, przytulne, kolorowe, miękkie! Pufy są wprost stworzone dla dzieci. To ostoja, miejsce do wypoczynku i na drzemkę, wielka przytulanka i bezpieczny fort. Pierwsze nasze pufy powstały właśnie z myślą o dzieciach — do karmienia, odpoczywania i przytulania. Pufa worek dla dziecka jest całkowicie bezpiecznym rozwiązaniem — jest higieniczny, nie alergizuje i łatwo go uprać. To towarzysz do zadań specjalnych. A jak dodamy do tego, że może być uszyty z pięknych, miłych w dotyku, kolorowych materiałów, to staje się towarzyszem idealnym.

Pufy dla dzieci są świetnym rozwiązaniem już dla bardzo małego użytkownika. Wraz z jego rozwojem zyskuje nowe funkcje. Nieduża pufa daje wolność. Będzie łatwa do przeniesienia w to miejsce, w którym w danym momencie zabawa będzie najlepsza. Większa pufa może być cięższa, ale posłuży dłużej. Na przykład młodemu człowiekowi, który słuchając muzyki, czy grając na konsoli, przybiera zupełnie nieprawdopodobne pozycje. Jak to nastolatek. I niech mu będzie wygodnie!

Pufy dla dzieci mogą pełnić funkcję fotela, leżanki czy wielkiej przytulanki. Jakofotel do nauki, czytania i oglądania filmów także sprawdzą się znakomicie. Ciało wygodnie ułożone na pufie jest podparte w każdym miejscu, niezależnie od pozycji. Mięśnie są rozluźnione i odpoczywają. A poza tym na pufie można się do woli wiercić i w każdej pozie będzie komfortowo.

Pufy dla dzieci — idealny prezent dla dziecka

Pufa dla maleństwa. W Twoim życiu pojawił się niedawno maleńki człowiek? To z całą pewnością nie jest za wcześnie, żeby rozważyć kupno pufy do pokoju dziecięcego. Między innymi po to je stworzyliśmy. Najmłodszego użytkownika pufy dla dzieci możesz ułożyć na wygodnej jajowatej bezpiecznej pufie. Na przykład na małą drzemkę czy na karmienie. Można się na niej bawić, ćwiczyć i być gotowym na te pierwsze wyzwania. Pufa jest całkowicie bezpieczna dla malucha. Ma niealergizujące wypełnienie z granulatu styropianowego. Pokrycie możesz bez problemu prać w pralce tak często, jak potrzebujesz. Nie musisz się obawiać o plamy po wylanym soczku, czy o ślady po innych małych katastrofach.

Pufa dla dziewczynki i chłopca. Dla nieco bardziej samodzielnego użytkownika polecamy mniejszą pufę, którą łatwo przenosić. Niech będzie towarzyszem zabaw i częścią dziecięcego bajkowego świata wyobraźni. Może być elementem zamku, bezludną wyspą czy pirackim statkiem. Pomoże w chwilach smutku i zmęczenia, wesprze podczas oglądania bajek i książeczek. Będzie towarzyszyła dziecku w rozwoju. Puf spodoba się każdemu — możesz wybrać puf dla dziewczynki i dla chłopca. Pokochają go oboje, jako siedzisko, fotel, leżankę i przytulankę. Szczególnie jeśli będą mogli wybrać swój ulubiony kolor. A dysponujemy pięknymi materiałami w wielu żywych i atrakcyjnych barwach i wzorach!

Pufa fotel dla ucznia. Dla starszego użytkownika pufa to nie tylko azyl, ale także fotel do nauki. Można na nim siedzieć godzinami i czytać, rysować, korzystać z laptopa, czy po prostu marzyć. Większe dzieci mają bardzo dużo energii, więc ciężko usiedzieć im w tradycyjnym fotelu. Pufa fotel pozwala przybierać różne pozycje bez szkody dla zdrowia. Wygodnie ułożony w pufie czytacz, czy też gracz, ma podparte wszystkie mięśnie i swobodnie odpoczywa. Nawet wtedy, jeśli ma szczególne potrzeby. Mamy na to słowo doskonałego fizjoterapeuty. Puf doskonale sprawdza się jako fotel dla ucznia. Naszym zdaniem byłby też doskonałym elementem wyposażenia szkoły. Ale to już zupełnie inna historia.

Czy pufy dla dzieci są na pewno bezpieczne?

Bezpieczeństwo to priorytet dla rodziców. My też nimi jesteśmy, więc doskonale o tym wiemy. Nasze pufy są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Dlatego nasze pufy dla dzieci i nie tylko mają atesty. Ponadto robimy je tak, żeby były trwałe i możliwe do naprawy.

Nasze pufy worki sako wykonujemy z tkanin, które mają atest PZH oraz Oeko-Tex. Co to znaczy? Produkty z takim certyfikatem są wolne od środków szkodliwych dla zdrowia. Każdą nową tkaninę, z której planujemy szyć pufy, poddajemy drobiazgowej weryfikacji. Szyjemy wzór i testujemy. Czyli sprawdzamy wytrzymałość, odporność na zużycie, łatwość czyszczenia. Dopiero, jeśli rezultaty takich testów są satysfakcjonujące — dana tkanina wchodzi do produkcji puf. Niealergizujące wypełnienie — tzw. serce pufa — czyli granulat styropianowy jest lekki i bezpieczny dla zdrowia. Jest dobrze zabezpieczony przed wypadnięciem, a jednocześnie możesz go nietrudno uzupełnić.

Pokrycie pufa worka sako szyjemy tak, żeby można było go ciągnąć, przesuwać, układać i miętosić. Właśnie dlatego nasze pufy mają bardzo mocne szwy. Ich podstawę szyjemy tak, żeby się sama z siebie nie ślizgała. Nasze pufy dla dzieci są pomyślane tak, żeby ich forma i waga odpowiadały potrzebom najmłodszych, wymagających użytkowników.

Pufa worek sako do pokoju dziecięcego

Pufy dla dzieci to świetne meble do pokoju dziecięcego. Już wiemy, że mają wiele zalet. Wiemy, że są wygodne, zdrowe, bezpieczne, łatwe w czyszczeniu i, last but not least, po prostu piękne. Które z naszych pufowych produktów w kolekcji najlepiej sprawdzą się w pokojach dziecięcych?

Zobacz kolekcję naszych puf dla dzieci:

Puf Koko — to mniejsza wersja Jaja dla dorosłych. To uniwersalny puf dla dzieci worek sako w jajowatym kształcie. Można go rozpłaszczyć, uformować w siedzisko lub fotel z podparciem. Znakomicie się sprawdzi w pokoju dziecięcym. Jeśli chcesz kupić jajowatą pufę dla dziecka na wyrost — rozważ kupno pełnowymiarowego Jaja. 

Puf Lulu — to mniejsza wersja kwadratowej leżanki Lula dla dorosłych. Sprawdzi się jako wielka poducha do leżenia i siedzenia dla dzieci do 10 lat.

Siedzisko Ojo — to okrągła poducha do zadań specjalnych. Jest to nieduże siedzisko w kształcie pastylki. Ojo świetnie sprawdzi się na podłodze, w ogrodzie, na tarasie, czy na pikniku na świeżym powietrzu. Może być również dodatkowym domowym siedziskiem. Świetnie izoluje o podłoża, chłodu i wilgoci. 

Siedzisko Ojko — to najmniejsza pufa dla dzieci w naszej rodzinie. Nieduża, okrągła poducha pastylka w pięknych kolorach. Ojko doskonale się odnajdzie w wielu miejscach. Na przykład jako miły i piękny dodatek do pokoju dziecięcego. Również jako towarzysz podróży i przygód na świeżym powietrzu.