Poduszki piankowe

Piankowe, gąbkowe poduszki w różnych kolorach, fakturach i wielu rozmiarach.

7 tkanin
Sortowanie:

Opis modelu

Poduszki piankowe

Poduszki ogrodowe, poduszki na meble – poznaj poduszki do siedzenia w domu i ogrodzie

Kto nie lubi poduszek? To wygodny, kolorowy i miękki dodatek do wyposażenia wnętrz i tarasów. Poduszki mogą być tylko ozdobą, a może również być same w sobie wygodnym meblem. Możesz je rzucić na kanapę czy na meble ogrodowe. Sprawić, że Twoje krzesła i fotele będą przytulne i wygodne. A kiedy zabraknie Ci wygodnych siedzisk na imprezie, podczas rodzinnego oglądania filmu czy pikniku w ogrodzie, przyjdą Ci z pomocą.

Poduszki, które chcemy Ci zaprezentować,to poduszki piankowe. Są wypełnione syntetyczną gąbką - pianką tapicerską T30. W naszej kolekcji znajdują się poduchy o wysokości 4 cm i 10 cm. Każdy rodzaj poduszki ma zdejmowany pokrowiec, który możesz prać w pralce.

Proponujemy je jako poduszki ogrodowe lub poduszki do mebli, ale zdecydowanie są one wielofunkcyjne. Przydadzą się w domu, w ogrodzie czy na wycieczkach. Równie świetnie sprawdzą się w biurze, przedszkolu czy szkolnej bibliotece. Poduszki Boxy dodatkowo mają uchwyt, żeby móc je przenosić jak leciutki wakacyjny bagaż.

Wybierz odpowiedni rozmiar i dobierz tkaninę i kolor. Zyskasz piękny i praktyczny dodatek do Twoich wnętrz. Dobierz zestaw poduszek ogrodowych, który nie tylko będzie cieszył oko, ale i długo posłuży.

Poduszka na krzesło i na meble z palet

Pierwszy rodzaj naszych poduszekogrodowych – te o wysokości 4 cm – dostępne są w żywych jednolitych kolorach imają wymiar 40 x 40 x 4 cm. Są uszyte z tkaniny Basic, która jest wodoodporna i impregnowana. Poduszki z tkaniny Basic są idealne do używania na zewnątrz. Świetnie się sprawdzą jako poduszki na krzesła, fotele czy twarde meble. Na przykład meble ogrodowe czy meble z palet.

Na meble z palet możesz również rzucić którąś z naszych wyższych – 10-cio centymetrowych –poduszek Boxy. Masz do wyboru trzy różne rozmiary: 38 x 38 x 10 cm, 58 x 58 x 10 cm i największe 78 x 78 x 10 cm. Każda z poduszek zaopatrzona jest w uchwyt, który ułatwia przenoszenie.

Możesz również wybrać spośród sześciu różnych rodzajów tkanin i wielu kolorów. Poduszki Boxy będą świetne zarówno jako siedzisko, jak i oparcie. Poszewki na poduszki możesz zmieniać i prać w pralce. Wybierz te, które podobają Ci się najbardziej! Nasze poduszki na pewno ozdobią Twój ogród, taras czy patio.

Poduszka ogrodowa – outdoorowa

Chcesz miło spędzić czas w ogrodzie czyna tarasie? Wystarczy rzucić naszą poduszkę ogrodową na leżak, hamak czy huśtawkę. Na pewno będzie wygodniej! Będą świetne jako poduszki na krzesła do altany. Możesz ułożyć poduszki Boxy jedna na drugiej i zyskać wyższe wygodne siedzisko.

Wybierz się na piknik lub wycieczkę i nieś poduszkę za wygodny uchwyt. Na pewno plenerowy posiłek będzie dzięki niej wygodniejszy. Poduszkę Boxy możesz wozić w samochodzie i korzystać z niej, kiedy i gdzie Ci się podoba. Na przykład na jachcie? Ależ oczywiście!

X rozwiązań do domu i ogrodu

Poduszki piankowe, czyli gąbkowe, mamy w różnych kolorach rozmiarach i fakturach. Wybierz rozmiar, materiał i kolor poduszki. I korzystaj!

poduszki piankowe 40 x 40 x 4 Basic

poduszki Boxy 38 x 38 x 10 Mild

poduszki Boxy 38 x 38 x 10 Bahama

poduszki Boxy 58 x 58 x 10 Stone

poduszki Boxy 58 x 58 x 10 Pepitka

poduszki Boxy 78 x 78 x 10 Blend

poduszki Boxy 78 x 78 x 10 SunMix

A jeśli zrobiło Ci się troszkę za kwadratowo, dodaj do swoich poduszek Ojo lub Ojko. Miękkie i solidne poduszki okrągłe – duże i mniejsze, które będą świetnie razem wyglądały.

Poduszki Boxy będą też doskonale się komponowały z pufą Lazy 130 lub Lazy 110 - możesz ustawić je w stosik i zrobić z nich mini-stoliczek.

Collection dimensions - icon
wymiary
różne rozmiary
Collection fill icon
wkład
Pianka tapicerska T30
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_6@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_7@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_3@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_4@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_5@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_6@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_7@3X
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.