Hamak 350

Skala robi różnicę.

2 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Hamak 350

Hamak ogrodowy czy hamak do domu? Oderwij się od ziemi i wypoczywaj w hamakach od Miuki

Lubisz bujać w obłokach? Na chwilę oderwać się od przyziemnych spraw? Do myślenia o niebieskich migdałach nic nie nadaje się tak doskonale, jak hamak. To kwintesencja wakacyjnej beztroski i nieskrępowanego relaksu. Hamak genialnie zastąpi ogrodową kanapę czy leżankę. Możesz się na nim bujać. Możesz też otulić się w nim jak w kokonie i zdrzemnąć się lub zatopić w lekturze. Hamak na pewno stanie się Twoim ulubionym miejscem do wypoczynku.

Nasze hamaki (https://www.miuki.pl/hamaki/hamak-sol) są duże – mają aż 350x135 cm. Są głębokie i pojemne. Pełen komfort dla jednej osoby. I całkiem przyjemna przestrzeń dla pary. Wytrzymają nawet 130 kg! Są bardzo wygodne. Są przyjazne. Uszyliśmy je z trwałych i miłych w dotyku tkanin. Są kolorowe. Albo w Twoim ulubionym jednym kolorze – Hamak Sol, lub w letnie, kolorowe pasy – Hamak Sol Stripe. Wybierz taki, który podoba Ci się najbardziej!

Hamak do przestrzeni w ogrodzie i na balkon

Gdzie możesz powiesić hamak? W zasadzie wszędzie! Doskonale sprawdzi się w Twoim ogrodzie, na tarasie lub na balkonie. Jest uszyty z outdoorowej hydrofobowej hiszpańskiej tkaniny, zatem niestraszne mu zmieniające się warunki atmosferyczne. Jego żywe kolory są bardzo odporne na działanie promieniowania słonecznego, więc nie straci koloru na słońcu.

Jeśli tylko masz do dyspozycji przestrzeń, w której hamak się zmieści, możesz również zawiesić go w domu.

Nie musisz mieć hamaka ze stelażem, który jest raczej kosztowny i nieustawny. Wiszący hamak będzie stanowił piękny, dekoracyjny akcent i wniesie w Twoje wnętrze odrobinę letniego luzu. Takie relaksujące wspomnienie lata na co dzień na pewno przywoła uśmiechna Twojej twarzy. A poleżenie czy pobujanie się na hamaku w domu będzie świetnym antidotum na jesienną chandrę. Możesz na nim leżeć i planować nowe wakacyjne przygody!

Jaki hamak wybrać?

Przede wszystkim trwały i łatwy w czyszczeniu. Dlatego na te cechy produktu położyliśmy największy nacisk. Nasze hamaki wyróżniają:

Solidne, piękne tkaniny – Miuki Hamak SOL i SOL Stripe wykonane są z hiszpańskiej tkaniny outdoorowej, odpornej na warunki atmosferyczne.

Kolory – soczyste i trwałe. Do wyboru – jednobarwne lub w szerokie biało-kolorowe pasy. Jednobarwne łatwo dostosujesz do stylu Twojego wnętrza, a pasiaste dodadzą mu śródziemnomorskiego, wakacyjnego charakteru. Obie wersje kolorystyczne mają duży współczynnik odporności koloru na promieniowanie słoneczne.

Łatwość w czyszczeniu – nasze hamaki są uszyte z tkaniny hydrofobowej. To znaczy takiej, która nie przyjmuje wody i innych płynów, dzięki temu jest łatwa w czyszczeniu. Tkanina w dotyku przypomina płótno bawełniane. Hamak możesz spokojnie uprać w pralce w niskiej temperaturze bez obaw o utratę właściwości i koloru.

Łatwy montaż – w zestawie z hamakiem otrzymasz liny i karabińczyki, które pomogą Ci w bezpiecznym i wygodnym montażu hamaka zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Wygoda – duży rozmiar hamaka i przyjemny wdotyku materiał zapewniają niezakłócony relaks.

Dla kogo hamak od Miuki.pl?

Z ręką na sercu – nasze hamaki uwielbiają wszyscy. Dzieci – bo przecież co może być fajniejszego niż dni pełne odpoczynku i zabawy w wiszącym łóżku? Dorośli – ci, którym marzy się zmiana perspektywy. Chcesz mierzyć wysoko? Sięgnąć gwiazd? Polecamy chwilę z głową skierowaną ku niebu. Hamak nadaje się do tego idealnie. Zwierzęta – projektując hamaki, nie myśleliśmy o tej kategorii odbiorców. Ale nasze zwierzaki same do nich wskakują.

Poznaj ofertę hamaków ogrodowych i do domu

Oferowane hamaki to na pewno świetnaalternatywa dla mebli ogrodowych. Można na nich siedzieć, leżeć, wypoczywać w ogrodzie, w domu czy na balkonie. W naszym sklepie znajdziesz:

Hamak Sol Stripe

Hamak Sol

Collection dimensions - icon
Wymiary hamaka
3.50
Collection weight - icon
waga
1,2 kg
Dopuszczalne obciążenie
110 kg
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.