Granulat

Opis produktu

Granulat

Potrzebujesz uzupełnić ilość granulatu w Miuku? W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości granulat styropianowy do puf.

Styropianowe kulki - "serce pufa"

Każdy Miuk wypełniony jest kulkami styropianowymi, które idealnie dostosowują się do kształtów ciała. Styropianowy granulat zapewnia komfort i relaks mięśni podczas siedzenia. Ważna jest jego ilość. Powinno być go tyle, by bez trudu móc się wygodnie usadowić. Zbyt dużo granulatu sprawi, że puf będzie zbyt twardy. Kiedy brakuje wypełnienia, workowaty mebel traci swój kształt.

Bezpieczny granulat styropianowy

Stosowany przez nas granulat EPS jest bardzo lekki i sprężysty. Większość jego objętości stanowi powietrze. Jednocześnie jest wystarczająco twardy, by stanowić solidne wsparcie dla kręgosłupa, nóg i ramion. Nasze pufy basic wypełnione granulatem mają atest PZH. Są nieszkodliwe dla zdrowia, nie wpływają negatywnie na samopoczucie alergików.

Wypełnienie, które chroni od zimna

Styropianowe kulki są odporne na wilgoć i pleśń oraz mają bardzo dobre właściwości izolacyjne. Wypełnione styropianowym granulatem meble sprawdzą się nie tylko w domu, ale i na zewnątrz. Nasze Miuki bez obaw możesz wystawiać na balkon, taras, trawnik.

Uzupełnianie granulatu do puf sako

Twoja pufa nie jest już taka wygodna jak na początku? To naturalne, że z biegiem czasu granulat ulega zbiciu. Od czasu do czasu trzeba go uzupełniać. W naszym sklepie znajdziesz wygodne pojemniki z granulatem pojemności 100 litrów (0,1 m3). Specjalny aplikator ułatwia wypełnienie pufy. Jeżeli nie chcesz robić tego samodzielnie, możesz przekazać nam puf do wypełnienia. Zajmiemy się nim z przyjemnością.

Ile potrzeba granulatu do wypełnienia pufy

Zastanawiasz się, ile granulatu powinieneś dosypać do swojego Miuka? Zwykle wystarczy 100 litrów, by fotel lub poducha odzyskały pełnię swoich pierwotnych właściwości. Jeśli masz wątpliwości, czy taka porcja granulatu wystarczy, zadzwoń do nas. Postaramy się pomóc oszacować potrzebną ilość styropianowych kuleczek.