Projektowanie wnętrz - 7/13/2023

Meble dla architektów, czyli za co lubią nas profesjonaliści

architekci .jpg

Jesteś architektem, architektką, twórcą przestrzeni? My też. Dlatego prowadzimy sklep, w którym oferujemy miękkie,miłe meble dla architektów i projektantów wnętrz. Przekonaj się, dlaczego warto z nami współpracować.

Poznajmy się. Jestem pufolożką – ekspertką od relaksu i dobrze zaprojektowanych miękkich mebli. W swojej manufakturze Miuki.pl tworzę designerskie pufy, worki sako, poduchy, poduszki i hamaki. Dlaczego? Bo jako architekt szukałam produktów prostych, ponadczasowych, dobrze wykonanych i pięknych. Ponieważ nie było takich na rynku, stworzyłam w 2008 roku własną markę. Po to, by pomóc twórcom takim jak ja pomóc dobrze i pięknie urządzać świat.

Meble szyte do wnętrz architektów

O pufach wiem wszystko. I chętnie dzielę się tą wiedzą. Rozumiem, jak ważne dla architektów jest stworzenie harmonijnej przestrzeni, która pozwala na wyrażenie indywidualności. Przestrzeni, która zapewnia komfort i wygodę, oraz cieszy oko. Jako pasjonatka dobrego designu staram się, aby nasze produkty odzwierciedlały aktualne trendy kolorystyczne i wzornicze.

Pufy i worki sako, które szyjemy, są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na zużycie. Tkaniny obić dobieramy do funkcji i przestrzeni, w których będą pracowały. Dobrze zaprojektowane wnętrze to przestrzeń, która opiera się upływowi czasu i modom. Dlatego wkomponowane w nią meble powinny wiele wytrzymać. Dobrze też, by łatwo można było modyfikować ich wygląd. Stąd szeroki wybór materiałów obiciowych w naszym sklepie.

Projekt na miarę projektantów wnętrz

Co nas wyróżnia? Elastyczność i otwartość. Nasza pracownia mieści się w Warszawie, ale nigdy nie było to dla nas ograniczeniem. Chętnie nawiążemy kontakt wideo. Pokażemy Wam naszą pracownię. Opowiemy o naszych modelach puf i przeprowadzimy przegląd dostępnych tkanin. Chcecie poznać tkaniny, z których szyjemy? Żaden problem. Oferujemy wzorniki bestsellerowych tkanin w formacie PDF. Na życzenie wysyłamy próbki wybranych tkanin.

Udostępniamy także bazę naszych mebli w formacie 3D. Dbamy o to, by regularnie uzupełniać ją o nowe, systematycznie wprowadzane wzory. W razie potrzeby wysyłamy konkretne modele do testów. Nic tak nie reklamuje naszych foteli i sof jak doświadczenie korzystania z nich.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, piszcie, dzwońcie, wpadnijcie do nas. Uwielbiamy spotkania z architektami , projektantami i klientami. Dla naszych stałych partnerów – architektów – mamy zawsze dobre ceny. Wierzymy, że tylko dobra współpraca daje dobre efekty.  

Agnieszka Kwiecińska