granulat


granulat

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ajć… Twoja pufa oklapła, ubiła się i nie jest już taka mięciutka jak na początku? To naturalne, że z biegiem czasu granulat ulega zbiciu, dlatego od czasu do czasu trzeba go uzupełniać, by cieszyć się wszystkimi korzyściami wynikającymi z posiadania pufa sako od Miuki.

Każdy pokrowiec Miuka ma możliwość łatwego dosypywania granulatu. Tutaj możesz zamówić wypełnienie, a my przyślemy Ci oryginalny granulat, dokładnie taki sam, jaki znajduje się w Twoim Miuku. Jeżeli nie chcesz robić tego samodzielnie, możesz przekazać nam puf do wypełnienia, zajmiemy się nim z przyjemnością, a przy okazji – jeśli będzie taka potrzeba – odczyścimy go i oddamy Ci odświeżonego Miuka, niemalże pachnącego nowością.

POJEMNOŚĆ: 100 LITRÓW / 0,1 M3

DOŁADUJ SWOJEGO MIUKA!

JEŚLI JESTEŚ POSIADACZEM ORYGINALNEGO MIUKA I PRZYSZEDŁ CZAS, BY GO UZUPEŁNIĆ NAPISZ DO NAS NA ADRES MAILOWY: MIUKI@MIUKI.PL, BĄDŹ DOKONAJ ZAKUPU PRZEZ NASZ SKLEP INTERNETOWY - WWW.MIUKI.PL

Jeżeli granulat nie jest dostępny od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.
Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

50,00 zł
- + Wróć do produktów