Przetestuj Miuki na żywo! Pracownia/showroom w Warszawie otwarta także w soboty od 10.00-14.00. Sprawdź

hamak 350 SOL


hamak 350 SOL

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona na-zewnatrz Ikona odporny-na-plesn Ikona odporny-na-slonce Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


MIuki wciąż na tropie wygodnego spędzania czasu po pracy, poza stołem, blatem naszego biurka z komputerem.

Szukamy zamienników dla naszych foteli kanap i krzeseł, żeby dać wytchnienie naszemo kręgosłupowi. Proponujemy kolejny nieformalny styl odpoczynku jakim jest relax tym razem nie w pufie a w hamaku.

Miuki hamaki  są bardzo wygodną alternatywą dla leżaka , czy fotela - nie tylko w ogrodzie lub na tarasie. Jeśli masz kilka wolnych metrów w swojej przestrzeni, warto rozwiesić tam właśnie hamak. Oderwane od ziemi, rozkołysane miejsce do leżenia i bujania w obłokach, do popołudniowej drzemki, nauki i zatapiania się w ulubionej lekturze.

Jak zawsze nasz hamak powstał z dobrej jakości tkanin, ma bardzo prostą konstrukcję. Komplet zawiera hamak, zestaw lin i karabińczyki, dzięki którym łatwo i szybko można go zdjąć.

Hamak po wypięciu można prać w pralce, nie ma więc obaw o utrzymanie go w czystości.

Miuki Hamak SOL wykonany z hiszpańskiej tkaniny outdoorowej, odpornej na warunki atmosferyczne z duzym współczynnikiem odpornosci koloru na promieniowanie słoneczne. Jest to tkanina hydrofobowa nie przyjmuje wody i innych płynów, dzięki temu jest łatwa w czyszczeniu. Tkanina w dotyku przypomina płótno bawełniane . Producent zaleca pranie w pralce, w niskich temperaturach.

Tkanina: 100% poliester

Dopuszczalne obciążenie: 150 kg

Wymiary hamaka (tkaniny) : 3,50 m

Wymiary lin do mocowania hamaka: 2 x 10m (kolor czarny)

Waga: 1,2 kg

 -

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli hamak nie jest dostępny od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy hamak jest dostępny - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl


Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

699,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów