hamak 350 CALIFORNIA CHECK


hamak 350 CALIFORNIA CHECK

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona na-zewnatrz Ikona odporny-na-plesn Ikona odporny-na-slonce Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


MIuki wciąż na tropie wygodnego spędzania czasu po pracy, poza stołem, blatem naszego biurka z komputerem.

Szukamy zamienników dla naszych foteli kanap i krzeseł, żeby dać wytchnienie naszemo kręgosłupowi. Proponujemy kolejny nieformalny styl odpoczynku jakim jest relax tym razem nie w pufie a w hamaku.

Miuki hamaki  są bardzo wygodną alternatywą dla leżaka , czy fotela - nie tylko w ogrodzie lub na tarasie. Jeśli masz kilka wolnych metrów w swojej przestrzeni, warto rozwiesić tam właśnie hamak. Oderwane od ziemi, rozkołysane miejsce do leżenia i bujania w obłokach, do popołudniowej drzemki, nauki i zatapiania się w ulubionej lekturze.

Jak zawsze nasz hamak powstał z dobrej jakości tkanin, ma bardzo prostą konstrukcję. Komplet zawiera hamak, zestaw lin i karabińczyki, dzięki którym łatwo i szybko można go zdjąć.

Hamak po wypięciu można prać w pralce, nie ma więc obaw o utrzymanie go w czystości.

Miuki Hamak CALIFORNIA - Hamak z amerykańskiej outdorowej tkaniny dedykowany zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Producent tkaniny zapewnia doskonałą odporność koloru na światło słoneczne, trwałość, a także wytrzymałość na proces murszenia tkaniny (włókna odporne na działanie pleśni). Tkanina jest przewiewna, jednocześnie jest tkaniną hydrofobową łatwą w czyszczeniu.

Tkanina: 100% poliester

Dopuszczalne obciążenie: 150 kg

Wymiary hamaka (tkaniny) : 3,50 m

Wymiary lin do mocowania hamaka: 2 x 10m (kolor czarny)

 -

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli hamak nie jest dostępny od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy hamak jest dostępny - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.plAgnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: Brak w magazynie

1 139,00 zł