pufa sako LULA F SOFT


pufa sako LULA F SOFT

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona naturalne-wlokno Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


Czas na wypoczynek! Pufy sako z serii  Lula powstały z myślą o odpoczynku i pracy. W zależności od tego, jak ułożysz poduchę, możesz z niej uzyskać inny rodzaj mebla: fotel, leżankę albo materac. To najbardziej ergonomiczne rozwiązanie, zapewniające oszczędność miejsca i maksymalizację wygody.

Wypełnienie pufa z tysięcy małych granulek samoczynnie dopasowuje się do sylwetki oraz zajmowanej pozycji, dlatego nawet po wielogodzinnym przesiadywaniu, nie dopadnie Cię ból kręgosłupa lub karku. Pufy coraz chętniej wykorzystywane są w biurach jako zamiennik kanap, czy foteli.

Model Lula F to nieco zmodyfikowana wersja podstawowego pufa Lula, różni się wyglądem narożników oraz brakiem metalowego uchwytu.

Do uszycia pokrowca wykorzystaliśmy włoską tkaninę Soft – wyjątkowo delikatną i naturalną. W dotyku przypomina wysokiej jakości bawełnę koszulową.

Pokrowiec jest zapinany na suwak, aby można go było łatwo zdjąć i wyprać w pralce. Puf sako Lula F Soft szyjemy w kilku wersjach kolorystycznych – sprawdź, która najlepiej pasuje do Ciebie.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI SOFT NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% BAWEŁNA

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 389,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów