pufa sako LULA F SOFT

Opis

Czas na wypoczynek! Pufy sako z serii  Lula powstały z myślą o odpoczynku i pracy. W zależności od tego, jak ułożysz poduchę, możesz z niej uzyskać inny rodzaj mebla: fotel, leżankę albo materac. To najbardziej ergonomiczne rozwiązanie, zapewniające oszczędność miejsca i maksymalizację wygody.

Wypełnienie pufa z tysięcy małych granulek samoczynnie dopasowuje się do sylwetki oraz zajmowanej pozycji, dlatego nawet po wielogodzinnym przesiadywaniu, nie dopadnie Cię ból kręgosłupa lub karku. Pufy coraz chętniej wykorzystywane są w biurach jako zamiennik kanap, czy foteli.

Model Lula F to nieco zmodyfikowana wersja podstawowego pufa Lula, różni się wyglądem narożników oraz brakiem metalowego uchwytu.

Do uszycia pokrowca wykorzystaliśmy włoską tkaninę Soft – wyjątkowo delikatną i naturalną. W dotyku przypomina wysokiej jakości bawełnę koszulową.

Pokrowiec jest zapinany na suwak, aby można go było łatwo zdjąć i wyprać w pralce. Puf sako Lula F Soft szyjemy w kilku wersjach kolorystycznych – sprawdź, która najlepiej pasuje do Ciebie.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 3 TYGODNIE

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY.

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 100% bawełna

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 169,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako LULA F SOFT

Więcej widoków