pufa sako LULA LINE ANIMALIA SATIN


pufa sako LULA LINE ANIMALIA SATIN

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona naturalne-wlokno Ikona transport-1-7-dni


Oglądając projekty niezwykle egzotycznych tkanin Emmy Shipley nie sposób było oprzeć się pokusie wykorzystania ich do nowej kolekcji.

Puf Lula Animalia S  jest dużą, wygodną poduchą , która w zależności od potrzeby może stać się wygodnym fotelem lub leżanką. Wykonana z wysokiej jakości tkaniny  o delikatnej bawełnianej strukturze pięknie dopełni wystrój sypialni, czy zaczarowany pokój wymagającej księżniczki. 

Poducha Lula Animalia, minimalna, prosta w kształcie, niezwykła w swoim wzorzystym, rysunkowym wydaniu.

Puf sako wykonany jest z satynowej, 100% bawełny jest bardzo miły i delikatny w dotyku. Wzory naniesione techniką druku oczarowują intensywnymi kolorami. Wzbogacą i ożywią jasne zakątki naszych domów.

Przeznaczenie: do przestrzeni prywatnych.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTA JEST LULA ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TEJ TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% BAWEŁNA

WAGA: 7.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

2 009,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów