pufa sako LULA LINE GLOSS


pufa sako LULA LINE GLOSS

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


Miękka, wygodna i duża poducha Lula Line to puf, który proponujemy do salonów, pokojów gościnnych oraz pomieszczeń, w których zależy nam, aby wprowadzić atmosferę relaksu. Miuki powstały właśnie po to, by można było się na nich położyć na wznak, na brzuchu lub na boku, albo usiąść jak na głębokim fotelu.

Wypełnienie pufa sako samoczynnie dopasowuje się do pozycji ciała, co sprawia że jest to najbardziej komfortowa i ergonomiczna leżanka, z jakiej prawdopodobnie mieliście okazję korzystać. Puf Lula Line jest wersją Luli bez zaokrąglonych narożników, z wydobytym suwakiem na krawędzi. 

Ten model został uszyty z tkaniny Gloss, nieco przypominającej materiał Mild.

Jest bardzo miła w dotyku i delikatna, z powierzchnią pokrytą dłuższym, układającym się włosem. Tkanina Gloss delikatnie połyskuje w świetle, co nadaje jej ciekawego efektu wizualnego. Pufy sako Lula Line Gloss możesz zamówić w kilku wersjach kolorystycznych z zamkiem w takim samym lub kontrastującym kolorze – wybór należy do Ciebie.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

MOŻEMY Z TEJ TKANINY USZYĆ KAŻDY INNY MODEL. PROSIMY WÓWCZAS O KONTAKT MAILOWY.

A może zupełnie inna w dotyku, szlachetna, w pełni wełniana wersj LULA LINE WOOL?

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI GLOSS NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 119,00 zł

Cena promocyjna: 1 089,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów