pufa sako LULA LINE STONE


pufa sako LULA LINE STONE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Jeżeli lubisz minimalizm i surowość elementów wystroju wnętrza, ale jednocześnie zależy Ci na wygodzie i funkcjonalności, koniecznie zwróć uwagę na ten model pufa sako Lula Line. Jest to nieco zmienioną wersja podstawowego Miuka Lula, nieposiadająca zaokrąglonych narożników i pozbawiona metalowego kółka.

Lula Line to funkcjonalność w czystej postaci. Bez niepotrzebnych dodatków i rozpraszaczy. Granulowane wypełnienie samo dopasowuje się do pozycji ciała, a Ty jedynie musisz zadecydować w jaki sposób chcesz wykorzystać Miuka: czy chcesz go rozłożyć na płasko jak materac, czy może ustawisz go pod ścianą, tworząc w ten sposób fotel o wygodnym, niskim siedzisku i wysokim oparciu.

Tkanina Stone, która została tutaj użyta dostępna jest w dwóch wersjach: jasnoszarej lub ciemnoszarej o typowo płóciennym, naturalnym splocie. Tkanina po wybarwieniu jest spierana, uzyskując ascetyczny, surowy i niepowtarzalny wygląd kamienia lub betonu.

Materiał ten ma w składzie 85% bawełny. Puf Lula Line Stone polecany jest do nowoczesnych, minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.

-

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 85% bawełna; 15% poliester

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

859,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów