pufa sako LULA LINE STONE

Opis

Jeżeli lubisz minimalizm i surowość elementów wystroju wnętrza, ale jednocześnie zależy Ci na wygodzie i funkcjonalności, koniecznie zwróć uwagę na ten model pufa sako Lula Line. Jest to nieco zmienioną wersja podstawowego Miuka Lula, nieposiadająca zaokrąglonych narożników i pozbawiona metalowego kółka.

Lula Line to funkcjonalność w czystej postaci. Bez niepotrzebnych dodatków i rozpraszaczy. Granulowane wypełnienie samo dopasowuje się do pozycji ciała, a Ty jedynie musisz zadecydować w jaki sposób chcesz wykorzystać Miuka: czy chcesz go rozłożyć na płasko jak materac, czy może ustawisz go pod ścianą, tworząc w ten sposób fotel o wygodnym, niskim siedzisku i wysokim oparciu.

Tkanina Stone, która została tutaj użyta dostępna jest w dwóch wersjach: jasnoszarej lub ciemnoszarej o typowo płóciennym, naturalnym splocie. Tkanina po wybarwieniu jest spierana, uzyskując ascetyczny, surowy i niepowtarzalny wygląd kamienia lub betonu.

Materiał ten ma w składzie 47% bawełny. Puf Lula Line Stone polecany jest do nowoczesnych, minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 2-3 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY.

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 47% bawełna; 9% wiskoza; 44% poliester

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 169,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako LULA LINE STONE

Więcej widoków