pufa sako LULA LINE STONE


pufa sako LULA LINE STONE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona naturalne-wlokno Ikona transport-1-7-dni


Jeżeli lubisz minimalizm i surowość elementów wystroju wnętrza, ale jednocześnie zależy Ci na wygodzie i funkcjonalności, koniecznie zwróć uwagę na ten model pufa sako Lula Line. Jest to nieco zmienioną wersja podstawowego Miuka Lula, nieposiadająca zaokrąglonych narożników i pozbawiona metalowego kółka.

Lula Line to funkcjonalność w czystej postaci. Bez niepotrzebnych dodatków i rozpraszaczy. Granulowane wypełnienie samo dopasowuje się do pozycji ciała, a Ty jedynie musisz zadecydować w jaki sposób chcesz wykorzystać Miuka: czy chcesz go rozłożyć na płasko jak materac, czy może ustawisz go pod ścianą, tworząc w ten sposób fotel o wygodnym, niskim siedzisku i wysokim oparciu.

Tkanina Stone, która została tutaj użyta dostępna jest w dwóch wersjach: jasnoszarej lub ciemnoszarej o typowo płóciennym, naturalnym splocie. Tkanina po wybarwieniu jest spierana, uzyskując ascetyczny, surowy i niepowtarzalny wygląd kamienia lub betonu.

Materiał ten ma w składzie 85% bawełny. Puf Lula Line Stone polecany jest do nowoczesnych, minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 85% BAWEŁNA, 15% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 989,00 zł

Cena promocyjna: 959,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów