pufa sako OFFICE ZIP


pufa sako OFFICE ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Jaki powinien być idealny puf do biura? Przede wszystkim musi być wygodny i umożliwiać zajęcie długotrwałej pozycji siedzącej, bez obaw o bóle pleców i karku; po drugie powinien być solidny i wytrzymały, bo tam gdzie wiele osób korzysta z jednego przedmiotu, łatwo o jego zniszczenie; po trzecie jego wygląd powinien wpisywać się w design przestrzeni biurowej, a niekiedy ogólnie przyjętą kolorystykę firmy.

Jeżeli poszukujesz idealnego pufa do biura, pragniemy polecić Miuka Office – z kwadratową podstawą zapewniającą stabilność, głębokim siedziskiem oraz wypełnieniem z granulatu, które samo dopasowuje się do kształtu ciała.

Tkanina Zip, z której został uszyty pokrowiec tego pufa sako charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. ZIP to gruba, szarej tkaniny tapicerskiej, udekorowanej kolorowym suwakiem. Zewnętrzny pokrowiec można łatwo zdjąć i wyczyścić bądź wrzucić do pralki, co jest istotne w przypadku pufów, z których korzysta wiele osób.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTY JEST OFFICE ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.

 -

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 87% poliester; 13% bawełna

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 75 x 75 x 150 cm

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 029,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów