pufa sako OFFICE ZIP


pufa sako OFFICE ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


Jaki powinien być idealny puf do biura? Przede wszystkim musi być wygodny i umożliwiać zajęcie długotrwałej pozycji siedzącej, bez obaw o bóle pleców i karku; po drugie powinien być solidny i wytrzymały, bo tam gdzie wiele osób korzysta z jednego przedmiotu, łatwo o jego zniszczenie; po trzecie jego wygląd powinien wpisywać się w design przestrzeni biurowej, a niekiedy ogólnie przyjętą kolorystykę firmy.

Jeżeli poszukujesz idealnego pufa do biura, pragniemy polecić Miuka Office – z kwadratową podstawą zapewniającą stabilność, głębokim siedziskiem oraz wypełnieniem z granulatu, które samo dopasowuje się do kształtu ciała.

Tkanina Zip, z której został uszyty pokrowiec tego pufa sako charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. ZIP to gruba, szarej tkaniny tapicerskiej, udekorowanej kolorowym suwakiem. Zewnętrzny pokrowiec można łatwo zdjąć i wyczyścić bądź wrzucić do pralki, co jest istotne w przypadku pufów, z których korzysta wiele osób.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTY JEST OFFICE ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 13% BAWEŁNA, 87% POLIESTER

WAGA: 7.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 75 X 75 X 150 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 299,00 zł

Cena promocyjna: 1 259,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów