pufa OUTSITE #1


pufa OUTSITE #1

Więcej widoków

Kolory

Opis

Miuki outSITe jest pufem sako przystosowanym takż do użytku na zewnątrz przede wszystkim z uwagi na swoją wytrzymałość.

Niezależne od pory roku, zawsze możesz rozłożyć go na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Jest idealny do kawiarni, klubów, szkół i przydatny podczas różnego rodzaju imprez. Może stanowić element wyposażenia przestrzeni surowych w wyrazie np. loftów czy pofabrycznych hal.

Jest to duży puf wypełniony granulatem, który możesz ułożyć jak tylko chcesz – w formę poduchy, materaca lub fotela. Miuki outSITe wyposażone są w oczko pozwalające spiąć je w grupę nie dającą się rozdzielić.

Miuki outSITe wykonany jest z nieprzemakalnego, bardzo trwałego materiału odpornego na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Łatwo jest go umyć, przecierając szmatką z detergentem. Cecha materiału sprawia, że ślady użytkowania nadają pufom indywidualnego charakteru, czyniąc je z wiekiem piękniejszymi. Pufy są uszyte z dbałością o każdy szczegół ze starannym, ręcznie nanoszonym nadrukiem.

Choć materiał, z którego są uszyte jest sam w sobie nieprzemakalny, pufy nie powinny być pozostawione na ulewnym deszczu.

Aby mogły być formowalne, układane w sposób taki, jaki potrzebujemy, by wygodnie usiąść do wnętrza musi dostawać się powietrze – w przypadku Miuki outSITe dzieje się to przez szwy. Nie możemy w związku z tym ich w pełni uszczelnić a więc podczas długiego, intensywnego deszczu istnieje ryzyko, że woda tą drogą może przeniknąć do środka.

PODUCHA MOŻE BYĆ WYKONANA Z MATERIAŁU TRUDNOZAPALNEGO. W TAKIM PRZYPADJU PROSIMY O KONTAKT MAILOWY

 -

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 60 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 100% poliester pokryty 2-stronnie PVC

waga: 10 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 190 X 150 CM

czyszczenie: woda pod ciśnieniem

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska Tomek Marciniewicz Design by Tomek Marciniewicz

Dostępność: W magazynie

1 599,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów