pufa OUTSITE #2


pufa OUTSITE #2

Więcej widoków

Kolory

Opis

Miuki outsSITe 2 to druga odsłona pufa przeznaczonego do zadań polowych. Sprawdzi się w kawiarniach z podwórkiem, na odkrytych basenach, w przydomowych ogrodach, w hotelach, lokalach, szkołach, eventach… czyli właściwie wszędzie i w każdej sytuacji.

Miuki outSITe wypełniony jest granulatem, dopasowującym się do pozycji siedzącego. W pokrowcu znajduje się metalowe oczko, dzięki, któremu za pomocą linki rowerowej możesz przypiąć pufa, zabezpieczając go przed kradzieżą.

Ten puf jest przeznaczony do użytku także pod gołym niebem, niezależnie od pory roku.

Jest odporny na przetarcia i przypadkowe uszkodzenia. Wykonany jest z mocnej plandeki, łatwej w czyszczeniu, odpornej na ścieranie i wilgoć. Model dostępny jest w wielu kolorach, można powiedzieć, że „do wyboru, do koloru”.

Pufy są wykonane z materiału wodoszczelnego, co ułatwia ich mycie i pielęgnację. niemniej jednak należy unikać zostawiania ich na intensywnym deszczu. Może się zdażyć, że woda dostanie się do środka przez szwy. Brak ich pełnej szczelności jest konieczny, by pufę dało się łatwo formować i dzięki temu wygodnie z niej korzystać.

PODUCHA MOŻE BYĆ WYKONANA Z MATERIAŁU TRUDNOZAPALNEGO. W TAKIM PRZYPADJU PROSIMY O KONTAKT MAILOWY

 -

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 60 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 100% poliester

waga: 10 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 190 x 150 cm

czyszczenie: woda pod ciśnieniem

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska Tomek Marciniewicz Design by Tomek Marciniewicz

Dostępność: W magazynie

1 599,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów