poduszka-piankowa-miuki-boxy-38-mild-07@3x
poduszka-piankowa-miuki-boxy-38-mild-blekitny@3x
poduszka-piankowa-miuki-boxy-38-mild-01@3x
poduszka-piankowa-miuki-boxy-38-mild-02@3x
poduszka-piankowa-miuki-boxy-38-mild-03@3x
poduszka-piankowa-miuki-boxy-38-mild-04@3x
poduszka-piankowa-miuki-boxy-38-mild-05@3x
poduszka-piankowa-miuki-boxy-38-mild-06@3x
poduszka-piankowa-miuki-boxy-38-mild-07@3x
poduszka-piankowa-miuki-boxy-38-mild-blekitny@3x
Poduszki Boxy 38 Mild
Wybrany kolor: Błękitny

Opis produktu

Poduszki piankowe Mild

Poduszka gąbkowa Boxy 38 to praktyczny dodatek do wnętrz. Jej kwadratowy kształt sprawia, że może służyć jako kostka do przysiadania na podłodze. Możemy również położyć na sobie dwie takie poduszki, aby uzyskać wyższe siedzenie. Jest to idealne rozwiązanie na taras do pokoju dziecka, dla przedszkoli, szkół, bibliotek czy innych miejsc, gdzie potrzebne są dodatkowe miejsca do siedzenia.

Poduszka gąbkowa, znana również jako poduszka piankowa Boxy, jest nie tylko lekka, ale także praktyczna wużytkowaniu. Dzięki wszytemu uchwytowi, możemy swobodnie przenosić poduszkę zmiejsca na miejsce, dostosowując ją do naszych zmieniających się potrzeb. Co więcej, ten uchwyt umożliwia również odwieszenie poduszki na ścianie. Jeśli wcześniej zaplanujemy odpowiednie miejsce, poduszka może stać się kolorowym elementem dekoracyjnym, który ożywi przestrzeń i przy okazji wciągnie nas w niebanalną zabawę na ścianie.

Poduszki piankowe Boxy sprawdzają się jako dopełnienie stref wypoczynku, relaksu, czytelni czy innych miejsc, gdzie pragniemy stworzyć przytulne otoczenie i spędzać czas blisko ziemi. Ich wygodna konstrukcja oraz różnorodność dostępnych tkanin sprawiają, że są idealne zarówno do siedzenia, jak i do zabawy. Dzięki nim możemy cieszyć się komfortem, kolorowymi akcentami i tworzyć unikalne aranżacje, które przyciągną uwagę i ożywią nasze wnętrza.

Wymiary prezentowanej poduszki piankowej - 38x38x10 cm.

Pamiętaj! Jeśli rozważasz zestawienie różnych modeli poduszek, a nie znalazłeś wybranego modelu w tej samej tkaninie albo marzy Ci się konkretny model poduszki, ale nie ma go w wybranej tkaninie - nie martw się! Napisz do nas, szyjemy każdy produkt w każdej dostępnej u nas tkaninie.

Collection dimensions - icon
wymiary
różne rozmiary
Collection fill icon
wkład
Pianka tapicerska T30
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_6@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_7@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_3@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_4@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_5@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_6@3X
PODUSZKI_PILLOW_FOAM_7@3X

Właściwości pokrowca

Tkanina Mild

Tkanina Mild to wysokiej jakości tkanina tapicerska z krótkim włosem. Nazywana pluszem, aksamitem jest niezwykle miła w dotyku, jest matowa, nie ma wyraźnego połysku. Runo tkaniny z krótkim włosem nadaje meblom elegancji i wyjątkowego charakteru.

Mild jest trwałą tkaniną, mocny zwarty podkład stabilizuje ją i powoduje, że jest odporna na rozerwania. Miuki w tkaninie mild to niezwykłe domowe pluszaki - przytulaki.

Prać w 30°
96% Poliester; 4% Bawełna
kolornik tkaniny mild
tkanina_MILD_BOXY_1@3X
kolornik tkaniny mild
tkanina_MILD_BOXY_1@3X

Zobacz również