PODUSZKI BASIC 40x40


PODUSZKI BASIC 40x40

Więcej widoków

Kolory

Opis

PODUSZKI MIUKI 40X40 cm

MAŁE, KWADRATOWE PODUSZKI DO SIADANIA NA PODŁODZE LUB DO WYKORZYSTANIA JAKO PODPARCIE POD PLECY LUB GŁOWĘ. W DOMU, W PODRÓŻY, W PLENERZE. PODUSZKI W PRZECIWIEŃSTWIE DO POZOSTAŁYCH MIUKÓW - PUF SĄ WYPEŁNIONE MIĘKKIM TYPOWO PODUSZKOWYM WKŁADEM. IDEALNE DO ZABAWY I WYPOCZYNKU. DO SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, POKOJU DZIECKA, A TAKŻE DO KAWIARNI BĄDŹ NA TARAS.

PODUSIE SKŁADAJĄ SIĘ Z DWÓCH WARSTW: ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA PRAĆ W PRALCE I WEWNĘTRZNEGO Z WYPEŁNIENIEM PODUSZKOWYM. KAŻDY POKROWIEC ZAOPATRZONY JEST W ZAMEK BŁYSKAWICZNY UMOŻLIWIAJĄCY WYJĘCIE WKŁADU Z WYPEŁNIENIEM I PRANIE POKROWCA.

BASIC TO IMPREGNOWANA TKANINA O GŁADKIEJ POWIERZCHNI PRZYPOMINAJĄCA ORTALION. ŁATWA W PIELĘGNAJI UMOŻLIWIA KORZYSTANIE Z PUF ZARÓWNO WEWNĄTRZ JAKI I NA ZEWNĄTRZ.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ USZYCIA PODUSZEK W INNYM ROZMIARZE I Z INNEGO RODZAJU TKANINY. W TAKIM PRZYPADKU PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

STANDARDOWO WYPEŁNIAMY PODUSZKI WKŁADEM SYTNETYCZNYM. MOŻEMY JE TAKŻE WYPEŁNIĆ PÓŁPUCHEM GĘSIM (70% PIERZE. 30% PUCH). W TAKIM PRZYPADKU POPROSIMY O INFORMACJĘ MAILOWĄ PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA LUB O NOTATKĘ W KOSZYKU.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU PODUSZEK BASIC NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.

-

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poduszka nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.
Czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poduszka jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI : 30 ZŁ/1-10 SZT

pokrycie: 100% poliester

waga: 0.3 kg

wkład: poduszkowe wypełnienie syntetyczne lub półpuch gęsi (70%pierze, 30% puch)

wymiary pokrowca: wymiar pokrowca 40 x 40 CM i inne na zamówienie

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

65,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów