Lazy 110 Giardino#1
Wybrany kolor: Marine

Opis produktu

Pufy Lazy 110 Giardino #1

Słońce, woda, zieleń, taras, jednym słowem lato. Właśnie ta pora roku zainspirowała nas do zaprojektowania nowej kolekcji Lazy. Pufy Lazy idealnie sprawdzą się na tarasie, w kolekcji znajdują się dwa wymiary puf oraz podnóżek, który może spełniać także rolę podnóżka.

Puf Giardino 110, to bardzo interesująca alternatywa dla typowego twardego fotela na taras. Puf jest świetny zarówno do siedzenia jak i wylegiwania się na słońcu, wieczornego czytania książki w relaksującej pozycji. Do naszego pufa dodajemy poduszkę gratis z tej samej tkaniny.

Przepis na lato wersja podstawowa - słońce / puf Lazy / podusia / mrożony sok. Wersja lux – słońce / basen / puf Lazy / podusia / zimny spritz. Wieczór/ gwiazdy na niebie/ miękka podusia/ kocyk/ ciepła herbata i dobra lektura – jesienna aura też nie będzie straszna :)

Warto pamiętać, że puf wypełniony jest lekkim granulatem, który podczas użytkowania traci swoją objętość . Okresowo warto go uzupełniać. Informacje dotyczące granulatu znajdziesz tutaj: granulat

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection weight - icon
Waga z wypełnieniem
8,5 kg
Collection dimensions - icon
Wymiary pokrowca
110x100x35 cm
puf miuki lazy 110
puf miuki lazy 110

Właściwości pokrowca

Tkanina Giardino #1

Giardino #1 to włoska tkanina outdoorowa, z ciekawym żakardowym, geometrycznym wzorem w romby. Tkanina ta stworzona została z myślą o tapicerowaniu mebli ogrodowych, charakteryzuje się wysoką odpornością na promieniowanie słoneczne, włókna nie chłoną płynów. Trzeba jednak pamiętać, że tkanina nie jest wodoszczelna. Przy dłuższych deszczach, woda zbierająca się w zagłębianiach tkaniny może wniknąć do wnętrza. Tkanina jest odporna na wodę morską jak i basenową, na słońcu bardzo szybko schnie, nie odbarwia się. Jachty, baseny to dobre towarzystwo. Ten rodzaj materiału może być czyszczony miejscowo i w łatwy sposób możemy pozbyć się przypadkowych plam. Tkanina dostępna na stronie w trzech kolorach, nasycony turkus, marchewkowy pomarańcz oraz czarny. Gdyby interesowała Cię inna kolorystyka prosimy o kontakt.

Prać w 30°
Tkanina outdorowa
Kolor odporny na słońce
Odporny na pleśń
100% Poliester

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz również