Lazy 80 Outdoor #1
Wybrany kolor: Bordo/Biały

Opis produktu

Pufy Lazy 80 Outdoor #1

Kolejny puf z naszej kolekcji Lazy. Tym razem mamy do czynienia z pufem o rozmiarze 80 x 80 cm o wysokości 35 cm – wysokości pozostałych mebli w kolekcji. Niepozorny, a tyle można z nim zrobić. Jeśli chcemy będzie idealnym podnóżkiem do puf Lazy 130 i Lazy 110. W jednej chwili może stać się niskim stolikiem, wystarczy położyć na nim dużą tacę, deskę do krojenia lub kawałek sklejki, a granulat ustabilizuje się i otrzymamy świetny stolik. No i oczywiście, kiedy wpadnie do nas nieoczekiwany gość, będzie, gdzie go posadzić.

Ten puf występuje w tkaninie Outdoor, ale możemy go uszyć także z tkanin Giardino. Tkaniny są odporne na słońce i łatwe w czyszczeniu. Tkanina nie chłonie płynów i łatwo się pozbywać z niej przypadkowych plam. Z woda basenową i morską ma się za pan brat, wilgotna w mgnieniu oka schnie na słońcu. Nie znaczy to jednak, że puf będzie wodoszczelny. Przy długim deszczu w zagłębieniach tkaniny zebrana woda, może przeniknąć do środka.

Collection dimensions - icon
Wymiary pokrowca
80x80x35 cm
Collection weight - icon
Waga z wypełnieniem
5,0 kg

Właściwości pokrowca

Tkanina Outdoor #1

Tkanina Outdoor #1 jest tkaniną tapicerską odporną na promienie UV, nie płowieje na słonecznym tarasie, jest też materiałem nie przyjmującym wody, odporna na wodę chlorowaną lubi towarzystwo basenu, na słońcu bardzo szybko schnie. Nie oznaczato jednak, że puf jest wodoszczelny. Zbierająca się woda deszczowa na długopozostawiona w zagłębieniach materiału może przenikać do wnętrza. Ponieważ włókna nie chłoną płynów, tkaninę można myć miejscowo bez obaw, że zostanie plama.

Tkanina ma charakterystyczny drobny wzór w jodełkę. Tworzą go przeplatające się białe nitki plus włókna stanowiące o kolorze,dlatego z daleka kolory wyglądają na rozbielone pastele. Materiał dostępny jestw bogatej kolorystyce.

Prać w 30°
Kolor odporny na słońce
100% Poliester

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz również