pufa-lula-baranek-10@3X
puf-lula-baranek-01@3X
pufa-lula-baranek-02@3X
pufa-lula-baranek-03@3X
pufa-lula-baranek-04@3X
puf-lula-baranek-01@3X
pufa-lula-baranek-05@3X
pufa-lula-baranek-06@3X
puf-lula-baranek-07@3X
pufa-lula-baranek-08@3X
pufa-lula-baranek-09@3X
pufa-lula-baranek-10@3X
puf-lula-baranek-01@3X
Lula Line Baranek
Wybrany kolor: Ecru

Opis produktu

Pufy Lula Line Baranek

Ten model uszyty jest z tkaniny przypominającej krótko ostrzyżoną owieczkę lub baranka. Lula Baranek to włochata miła pufa dla zmarzluchów. Jest wielką, miękką i bardzo wygodną wielką poduchą. Podobnie jak wszystkie nasze worki sako, barankowa Lula zapewni komfort najbardziej wymagającym. Przyjmie taką formę jaką chce przyjąć nasze domagające się relaxu ciało, dopasowując się do pozycji, którą chcemy właśnie przyjąć. Stanie się fotelem, leżanką albo wielką pufą do leżenia. Lula w tej tkaninie jest bardziej miękka i delikatna w dotyku. Kocha zimowe klimaty ale ciepłe wnętrza, towarzystwo jasnego drewna i bieli będzie dla niej doskonałym tłem. Można ją uszyć na indywidualne zamówienie z każdym kolorem suwaka dostępnym w naszej ofercie. W takim wypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszą pracownią.

Pamietaj ,że jesteśmy manufakturą, jeśli chcesz,żebyśmy uszyli inny model pufa w tej tkaninie napisz do nas. Jesteśmy manufakturą i uszyjemy dla Ciebie każdy puf w wybranej tkaninie.

Nasze Miuki są wypełnione lekkim granulatem i należy pamiętać ,że jak tylko Baranek schudnie nalezy go dopełnić.

Collection dimensions - icon Lula
wymiary pokrowca zewnętrznego
170 x 130cm
Collection weight - icon Lula
waga z pokrowcem
6,5 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa lula line
pufa lula line

Właściwości pokrowca

Tkanina Baranek

Zawsze na pokrowce naszych poduch proponujemy wysokiej jakości tkaniny tapicerskie. Baranek jest jedną z naszych wielu tapicerskich propozycji. Jest miękka, delikatna i sprężysta. Tkanina ta nie jest typowym włochaczem wymagającym czesania, tylko miłym w dotyku barankiem. Pokrowiec w tej tkaninie można prać w pralce, nie ma obaw po praniu nie zmieni swojego wyglądu. Występuje w kilku ciekawych odcieniach. Zainteresowanych innym odcieniem niż naturalny baranek écru, prosimy o kontakt z pracownią.

Prać w 30°
100% Poliester
Tkanina Baranek_3
Tkanina Barenek_1
Tkanina Baranek_2
Tkanina Baranek kolory
Tkanina Baranek_3
Tkanina Barenek_1

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Nasze poduchy są naprawdę duże i warto zanim zostanie podjęta decyzja o zakupie spojrzeć, ile taki nietypowy mebel zajmuje miejsca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do naszej pracowni. Wyjaśnimy wątpliwości.

Zobacz również