pufa CUBIK BASIC


pufa CUBIK BASIC

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona odporny-na-wode Ikona oeko-tex Ikona pzh Ikona transport-1-7-dni


Mówią, że małe jest piękne. Oczywiście że tak. Piękne, a w dodatku funkcjonalne i kompaktowe. Pufy sako z linii Cubik charakteryzują się niewielkimi wymiarami i prostopadłościennym kształtem. To najlepsze rozwiązanie do pomieszczeń takich jak poczekalnie, gdzie chcemy umilić czas oczekującym osobom. Możesz ustawić obok siebie kilka pufów Cubik i nie zajmą one tak dużo miejsca, jak większe modele. Cubik to puf wypełniony granulatem, na którym można wygodnie przysiąść.

Model Cubik Basic został obszyty impregnowaną tkaniną Basic, w dotyku przypominającą ortalion. Jest wodoodporna i łatwa w czyszczeniu. Zdejmowalny pokrowiec możesz wyprać w pralce, a po wysuszeniu ponownie założyć na poduchę. Pokrowiec z tkaniny Basic polecamy do miejsc o zwiększonej wilgotności powietrza – czyli na przykład do ogrodu, na taras albo do sauny lub salonu odnowy biologicznej. Miuki Cubik Basic dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Możliwy do uszycia także w innych tkaninach. Na przykład w wersjiZIP

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU CUBIKA BASIC NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - 30 ZŁ/1-2 SZT.DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 2.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 45 X 45 X 45 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

439,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów