pufa CUBIK ZIP

Opis

Przedstawiamy maleńkiego Miuka Cubik, który jest sześciennym pufem, zaprojektowanym specjalnie z myślą o osobach, które na chwile muszą gdzieś przysiąść.Z tego względu model Cubik doskonale nadaje się do pomieszczeń biurowych czy różnego rodzaju poczekalni – czyli tam, gdzie gospodarz chce umilić gościom chwile oczekiwania. Ze względu na niewielkie rozmiaru, można ustawić kilka pufów obok siebie bez obaw, że zajmą zbyt wiele miejsca.

Dodatkowym atutem tego modelu jest jego mobilność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać kilka takich pufów do samochodu i wybrać się na przykład na camping. Nawet jeśli materiał ulegnie zabrudzeniu, z łatwością wypierzesz go w pralce, gdyż pokrowiec jest zdejmowany i zapinany na zamek błyskawiczny.

Miuki Cubik Zip jest pufem o zwiększonej odporności. Zawdzięcza to pokrowcowi uszytemu z szarej, grubej i bardzo trwałej tkaniny tapicerskiej  Zip. Temu Miukowi nie straszne są przetarcia ani upływ czasu.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-3 TYGODNI

Możliwy do uszycia także w innych tkaninach.

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ i inne PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - 30 

pokrycie: 87% poliester; 13% bawełna

waga: 2 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 45X45X45 CM

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

459,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa CUBIK ZIP

Więcej widoków