pufa CUBIK ZIP


pufa CUBIK ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Przedstawiamy maleńkiego Miuka Cubik, który jest sześciennym pufem, zaprojektowanym specjalnie z myślą o osobach, które na chwile muszą gdzieś przysiąść.Z tego względu model Cubik doskonale nadaje się do pomieszczeń biurowych czy różnego rodzaju poczekalni – czyli tam, gdzie gospodarz chce umilić gościom chwile oczekiwania. Ze względu na niewielkie rozmiaru, można ustawić kilka pufów obok siebie bez obaw, że zajmą zbyt wiele miejsca.

Dodatkowym atutem tego modelu jest jego mobilność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać kilka takich pufów do samochodu i wybrać się na przykład na camping. Nawet jeśli materiał ulegnie zabrudzeniu, z łatwością wypierzesz go w pralce, gdyż pokrowiec jest zdejmowany i zapinany na zamek błyskawiczny.

Miuki Cubik Zip jest pufem o zwiększonej odporności. Zawdzięcza to pokrowcowi uszytemu z szarej, grubej i bardzo trwałej tkaniny tapicerskiej  Zip. Temu Miukowi nie straszne są przetarcia ani upływ czasu.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

Możliwy do uszycia także w innych tkaninach.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTY JEST CUBIK ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY CI WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.

 -

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - 30 ZŁ/1-2  SZT

pokrycie: 87% poliester; 13% bawełna

waga: 2 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 45X45X45 CM

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

479,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów