pufa sako CUBO BASIC


pufa sako CUBO BASIC

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona odporny-na-wode Ikona oeko-tex Ikona pzh Ikona transport-1-7-dni


Miuki Cubo jest niewielkim, a przez to mobilnym i funkcjonalnym pufem, pełniącym funkcję niskiego siedziska. Ze względu na swoją kompaktowość nie zabiera dużo miejsca i może być dobrym rozwiązaniem tam, gdzie zechcesz ustawić obok siebie kilka pufów np. w domowym salonie, biurowym pomieszczeniu, albo poczekalni w miejscu publicznym. Jest wypełniony granulatem, który dopasowuje się do każdej pozycji. Puf chroniony jest zewnętrznym pokrowcem, który można łatwo zdjąć i uprać w pralce. Model ten oferujemy w kilku wyrazistych kolorach.

Tkanina typu Basic jest gładkim, ale przyjemnym materiałem, przypominającym ortalion. Bardzo dobrze sprawdza się jako puf do zastosowań w miejscach publicznych, a także na zewnątrz budynków lub w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności powietrza. Impregnowana tkanina Basic nie chłonie wody i jest łatwa do utrzymania w czystości – mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć ściereczką.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Cubo, jak każdego innego pufa możemy uszyć także z jednej z naszych tkanin tapicerskich. Chociażby w wersji ZIP - Miuki CUBO ZIP.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU CUBO BASIC NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 5.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 75 X 75 X 75 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

829,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów