pufa cubo

Puf Cubo

Kwadratowy puf od Miuki to designerski miękki fotel do siedzenia. Zajmuje mniej miejsca od tradycyjnego fotela, a jest równie wygodny.

4 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Cubo

Kwadratowy puf Cubo to kolejny model z rodziny Miuków. Uniwersalny, wypełniony styropianowym granulatem miękki mebel o kwadratowej podstawie pełni funkcję niskiego, stabilnego fotela. Przeznaczony jest do przysiadania na rozmowy, do gier planszowych, krótkiego odpoczynku w ciągu dnia.

Kwadratowa pufa do salonu lub poczekalni

Cubo sprawdzi się w pokoju dziennym, pokoju nastolatka, biurze. Niewielkie siedzisko wpasuje się w przestrzeń w miejscu publicznym. Obszyty materiałem outdoorowym może pełnić funkcję wygodnego mebla tarasowego wszędzie tam, gdzie duże pufy ogrodowe takie jak Lazy 130 Giardino się nie mieszczą.

Designerski mebel dla minimalistów

Geometryczna forma i gładka faktura fotela sprawiają, że kwadratowy puf Cubo znajduje uznanie u osób, które lubią porządek i prostotę. Siedzisko łatwo wyczyścisz. Wystarczy, że zdejmiesz zewnętrzny, zabrudzony pokrowiec i włożysz go do pralki.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
5.5 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
75 x 75 x 75 cm
PUF_CUBO_5
puf cubo
PUF_CUBO_5
puf cubo
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.