pufa sako JAJO ANIMALIA VELVET


pufa sako JAJO ANIMALIA VELVET

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


must have

Puf Jajo Animalia V. Nie sposób sfotografować i pokazać jego charakter. Wije się, tu się chowa, tam odkrywa swoje uroki. Jest tak miękkie i delikatne, że nie sposób tego opisać słowami a tym bardziej zdjęciem. Kolor choć niezwykle intensywny, raz znika pod wpływem błysku światła, raz się pojawia w cieniu i pokazuje swoje wyjątkowe oblicze. Wzory Emmy Shipley urzekają egzotyką, żywymi kolorami. Jej projekty pozwalają przenieść się na chwilę w sam  środek dzikiej dżungli. 

Tkanina, na którą naniesiono techniką druku rysunki artystki, jest tkaniną typu velvet. Poducha jest  aksamitna w dotyku, niezwykle miła do wtulenia się z dobrą lekturą w ręku. Na Jaju możemy usiąść z laptopem ale także, położyć się i przyciąć krótką drzemkę. Idealna dla nastolatków do bujania w obłokach ...albo internecie :)

Pokrowiec pufa jest zdejmowany i możemy swobodnie prać go w pralce pod warunkiem, że odwrócimy go na lewą stronę i ustawimy delikatny program .

Przeznaczenie: do przestrzeni prywatnych.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU JAJO GLOSS NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

2 379,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów