puf jajo

Puf Jajo

Uniwersalny worek sako do małych przestrzeni

13 tkanin
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Jajo

Poznaj puf worek Jajo - pierwszy z foteli Miuki. Poducha do siedzenia, która sprawdzi się w każdych warunkach:

- w domu, na tarasie, w ogrodzie , biurze.

Idealny dla osób średniego wzrostu - do 175 cm. Puf fotel Jajo zapewnia maksymalny komfort, jeśli możesz się w nim wygodnie zmieścić. Wyższym osobom może brakować podparcia pod głowę. Im większy worek sako, tym lepiej dla Ciebie.

Jajo puf do siedzenia

Puf Jajo to uniwersalny worek do siedzenia. Jest najbardziej kompaktowym Miukiem ze wszystkich, jakie znajdziesz w naszym sklepie. Zajmuje niewiele miejsca, co jest szczególnie istotne, jeśli nie dysponujesz dużym metrażem.

Jest lekki i łatwy w transporcie. Metalowe kółko na węższym końcu Jaja ułatwia podnoszenie i ciągnięcie Miuka Jajo.

Łatwo się go czyści. Fotel puf składa się z dwóch części: pokrowca i wkładu z granulatem. Pokrowiec możesz bez problemu zdjąć i prać w pralce. Zanim to zrobisz, przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi pufa. Sposób prania zależy od tkaniny, z jakiej wykonany jest worek sako.

Zastanawiasz się, czy puf Jajo będzie dla Ciebie wystarczająco wypełniony? Spokojnie - jeśli standardowa ilość granulatu Ci nie wystarczy, możesz zawsze ją uzupełnić. Granulat do worków Miuki jest stale dostępny w naszym sklepie.

Jajo uniwersalny worek sako

Puf do siedzenia Jajo ma nieprzypadkową nazwę. Jeśli położysz go dłuższym bokiem na ziemi, przypomina jajko. Taki kształt zapewnia uniwersalność mebla. Stawiając go w pionie, masz wygodny fotel wypoczynkowy, fotel gamingowy, miękkie krzesło. Sam nadajesz Jaju znaczenie. Kładąc je na płasko, w ciągu jednej chwili zyskujesz jednoosobową sofę lub fantastyczny materac. Plastyczność, prostota i design sprawiają, że Jajo jest podstawową pufą do siedzenia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Pufa do siedzenia Jajo - jak wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór tkanin, którymi możemy obszyć Jajo. Wybierając, nie skupiaj się tylko na ich wyglądzie. Zastanów się:

- kto będzie siedział na Jaju. Pufa dla dziecka musi być bardziej odporna na zabrudzenia niż pufa do biura.

- gdzie będzie stało Jajo. Miejsce korzystania z worka sako determinuje rodzaj tkaniny. Szukasz pufa do salonu czy pufa na taras? Jeśli masz wątpliwości, czy tkanina, która Ci się podoba jest odpowiednio wytrzymała, zadzwoń do nas. Odpowiemy na Twoje pytania.

- czy masz zwierzęta. Nie wszystkie tkaniny równie dobrze znoszą uszkodzenia mechaniczne. Ale mamy i takie materiały, które sprawdzą się w domu miłośnika psów czy kotów. Zadzwoń i zapytaj, które sprawdzą się u Ciebie.

Wypróbuj nasze pufy worki sako

Żeby się przekonać, jak wygodnie korzysta się z naszych Miuków, sprawdź je. Odwiedź nas w pracowni i przetestuj dostępne modele. Zapraszamy!

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.