pufa sako JAJO BASIC

Opis

must have

Wygoda i elegancki design to wiodące, choć niejedyne zalety tego modelu. Miuki Jajo Basic jest podstawowym pufem dla dorosłych i dla dzieci. W zależności od tego, jak go ułożysz, może pełnić funkcję fotela, krzesła, materaca, poduszki rehabilitacyjnej, albo… tak naprawdę to od Ciebie zależy jak go wykorzystasz.

Wszystkie pufy sako Miuki są tak zaprojektowane, aby były funkcjonalne i pozwalające na swobodny wypoczynek w pozycji, jaką lubisz: czy to przy książce, czy przed telewizorem, czy też po prostu na krótkiej drzemce.

Prezentowany tutaj model pufa sako Jajo został uszyty z impregnowanej tkaniny Basic o gładkiej powierzchni przypominającej ortalion.

Tkanina dostępna jest w kilkunastu wyrazistych wersjach kolorystycznych i tylko od Ciebie zależy na którą się zdecydujesz – głęboki błękit, ciemny róż, fuksja, odcienie szarości, a może zupełnie inny ? Tkanina Basic jest łatwa w pielęgnacji, a przez to że jest wodoodporna, umożliwia korzystanie z puf w domu lub biurze, ale też na tarasie i w ogrodzie.

Dostępne w naszym sklepie on-line i w pracowni w Warszawie pufy sako Miuki Jajo Basic szyjemy standardowo z suwakiem w kolorze tkaniny. Istnieje jednak możliwość uszycia poduchy z suwakiem w innym odcieniu. W takich przypadkach prosimy o kontakt mailowy.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

JEŻELI PRODUKT NIE JEST DOSTĘPNY OD RĘKI CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-2 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

must have

pokrycie: 100% poliester

waga: 6 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 175 X 135 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

519,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako JAJO BASIC

Więcej widoków