pufa sako JAJO MILD


pufa sako JAJO MILD

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


must have

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji usiąść na pufie Jajo, zaręczamy że niewiele jest zwykłych, codziennych przyjemności, które można byłoby do tego porównać.

Jajo to nasza wiodąca seria puf, dostępnych w odmiennych wersjach kolorystycznych, z wykorzystaniem różnych tkanin, nadających podstawowemu pufowi wyróżniającego się wyglądu i nieco innych właściwości. Aby dać naszym klientom swobodę wyboru, przygotowaliśmy wiele modeli Miuka Jajo.

W tej wersji wykorzystaliśmy bardzo przyjemną w dotyku tkaninę Mild, od której wzięła się nazwa pufa Miuki Jajo Mild. Materiał ten charakteryzuje się długim, układającym się wzdłuż włosem, nieco podobnym do sierści krótkowłosego kota. Dlatego ten puf może być nie tylko siedziskiem, ale również domowym pluszakiem-przytulakiem.

Pufy sako Jajo Mild dostępne są w kilkunastu soczystych kolorach, które możesz dobrać tak, aby pasowały na przykład do koloru ścian, albo Twojego charakteru.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

Zbliżoną w charakterze, równie miękką i miłą w dotyku tkaniną do wersji MILD jest tkanina GLOSS - zachęcamy do obejrzenia: LULI LINE w wersji GLOSS

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani uszyciem pufy JAJO w tej tkaninie lub w innej - prosimy o kontakt mailowy.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU JAJO MILD NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 96% PES; 4% CO

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 069,00 zł

Cena promocyjna: 1 039,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów