pufa sako JAJO VELVET


pufa sako JAJO VELVET

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


must have

Rozsiądź się wygodnie z wyciągniętymi nogami, weź do ręki książkę albo włącz telewizor i oddaj się chwili relaksu. Miuki to pufy sako, w których nie sposób nie zakochać się od pierwszego wejrzenia. Jajo Velvet to model łączący w sobie najlepsze cechy mebli relaksacyjnych. Może pełnić funkcję fotela, poduchy rehabilitacyjnej, wygodnego materaca albo krzesła wypoczynkowego.

Ten model pufa sako doskonale sprawdzi się w warunkach domowych, biurowych, w pokojach socjalnych i w salach konferencyjnych.

Do produkcji tego modelu wykorzystano niezwykle przyjemną w dotyku tkaninę Velvet typu alkantara, wizualnie i w dotyku przypominającą zamsz z widocznym, układającym się kierunkowo krótkim włosem. To materiał, który można głaskać dla czystej przyjemności, a siedzenie i leżenie na nim, w sposób naturalny koi zmysły i uspokaja.

Pufy sako z tkaniną Velvet dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych od podstawowych, aż po wyraziste neonowe barwy.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU JAJO VELVET NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 069,00 zł

Cena promocyjna: 1 039,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów